reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

asiia_
user-online.png
-gratulacje za udaną wizytę:-)Nie przejmuj się tym,że jedno młodsze u mnie też tak było.Teraz dzidzie prawie równe a szczuplejsza jest dziewczynka.
 
reklama
asiia gratulacje, nie wiem co Ci powiedziała Polska gin ale niezależnie czy to bliźniaki jednojajowe, czy dwujajowe mogą być tej samej płci, np. moi chłopcy są dwujajowi, po prostu nie są identyczni.
 
asiia_
user-online.png
-gratulacje za udaną wizytę:-)Nie przejmuj się tym,że jedno młodsze u mnie też tak było.Teraz dzidzie prawie równe a szczuplejsza jest dziewczynka.

a jaka u Ciebie byla roznica pomiedzy dzieciaczkami ? U nas tydzien temu jedno mialo 6,99 drugie 7,21cm i wtedy byla miedzy nimi roznica 1 dnia , teraz niewiem ile maja wiem tylko ze roznica miedzy nimi to tydzien.. mam nadzieje ze wszystko wroci do normy :)
 
SAM_0431.jpg1 bobo
SAM_0432.jpg2 bobo
SAM_0440.jpga to jeden na drugim :)
ale wiecie co dziewczyny szczerze mowiac niewiem czemu ale wydaje mi sie ze to jest jedno i to samo zdjecie ktoregos z dzieciaczkow ,bo dla mnie wygladaja tak samo :p , ale M sie upiera ze Ginekolozka powiedziala ze pierwsze zdjecie to jedna dzidzia ,drugie to druga..ciekawe:p
 
asiia gratulacje, nie wiem co Ci powiedziała Polska gin ale niezależnie czy to bliźniaki jednojajowe, czy dwujajowe mogą być tej samej płci, np. moi chłopcy są dwujajowi, po prostu nie są identyczni.

Polska gin powiedziala ze dzieci moga sie plcia roznic,bo ciaza ABSOLUTNIE nie jest jednojajowa.
W szpitalu dzisiaj po raz kolejny , jak robila mi usg powiedziala ze dzieci napewno beda takiej samej plci,ale powiedziala ze to jest jeszcze za wczesnie na zagladanie im w krocze .

jedyne co sie doczytalismy ze ciaza jest napewno jednokosmowkowa dwuowodniowa. no ale tak naprawde to chyba przekonamy sie czy beda takie same dopiero jak juz wyjda z brzuszka :) bo ja juz sama niewiem kogo sluchac..
 
u nas wiadomo było że ciąża dwuowodniowa i dwukosmówkowa i ta sama płeć. Lekarz powiedział że przy takiej ciąży nie da się powiedzieć czy jedno czy dwujajowa i zobaczymy jak się urodzą:), jak tylko się urodzili to byli do siebie bardzo podobni a teraz coraz mniej:)

Ciekawe jak w końcu będzie u Ciebie:) jeżeli ta sama płeć to pewnie będziesz musiała poczekać:tak::tak::tak:
 
lilu02
user-offline.png
- witamy w klubie :-):-)

Agatko - dzięki za newsy i czekamy na dalszy rozwój akcji. Pikolinko mrozi się w lodówce na przyjęcie nowych obywateli ;-)

Assia - u mnie dziewczynka jest mniejsza i też się tym stresowałam. Nawet dziewczyny mnie pocieszały. A teraz jak emocje opadły to myślę, że jakby było coś niepokojącego to lekarz napewno, by coś powiedział. Zresztą bliźniaki nigdy nie rozwijają się identycznie. Co do płci, to wiem z własnego doświadczenia, że lekarz może się mylić. Grunt, żeby były zdrowe. ;-)


Kurcze, a ja dostałam bieguny - buuuuuuuuuuu:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
no to trzymamy kciuki za Palinkę24!!!, ciekawe czy zdąży urodzić w listopadzie :-)

sylwia - ściskam mocno

assia - u mnie od samego początku była różnica w wymiarach. W 12tc - 48mm i 52mm, na usg połówkowym waga 321g i 380g a na ostatnim usg w 28tc - wielkość chłopca wskazywala na 29tc+3d, a dziewczynki 27t6d. Dziewczynka jest po prostu mniejsza. Ale masz fajne fotki!! 1 bobo ma bardziej zadarty nosek :-)

MoniaN - trzymaj, trzymaj :-) Jak szyjka nie będzie Ci się pogarszać to może wypiszą Cibie.. równie dobrze możesz leżeć plackiem w domu..

Lilu02 - witaj :-) my tu prawie wszystkie w szoku byłyśmy że to będą bliźnięta. A jak się czujesz? Widzę że Twoja córeczka jeszcze malutka, to pewnie się nie nudzisz

kl00dia - jak coś Ciebie boli to zażyj no spę, te bóle kłócia uciski to chyba każda z nas niestety ma... ważne żeby lekarz rozpoznał czy nie ma zagrożenia przedwczesnym porodem. Jak masz dobrego lekarza to będzie git :-)

yoummy_mummy - Twój brzuszek ma inny kształt, mój bardziej "poszedł do przodu", ale też szykuje się że będzie dużych rozmiarów.:-) Mi bardzo po 30tc urósł..

volka - odstawisz fenka i pójdzie szybko :)) a Ty dzisiaj nie miałaś wizyty?

karola79 - a Ty znowu na posterunku :-D:-D:-D ale przynajmniej u Ciebie ktoś korzysta na tym że nie śpisz, dzieci głodne nie są.;-)

agata777 - glukoza.. bleee, ja jak minęło te 2h to poleciałam do sklepu po jabłko bo musiałam coś kwasnego zjeśc.

ewaw1 - :-D dzigi dżigi :-D już naprawdę niedługo u Ciebie..

walawenderki - jak nie urok to sraczka :-D Ale co to jest przy tej reszcze dolegliwości której codziennie doświadczas ;-):eek:Muszisz teraz jak najwięcej spędzać czasu w pozycji leżącej, bo ta główka na szyjkę naciska.

Mi brzuch twardnieje, ale staram się nie zwracać na niego uwagi i to ignorować, bo jeszcze stres mi zaszkodzi.:cool2: Wiecie co.. ja nigdy w życiu się tak nie wyleżałam jak teraz :-D Czas pomyśleć o zakupie prezentów, chociaż ja święta spędzę zapewne na porówce, bo lekarz chce mnie ok 20 położyć do szpitala.
 
Do góry