reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

sylwina87
user-offline.png
-przykro mi.Podjeliście słuszną decyzję i nikt nie ma prawa Was osądzać.Mam nadzieję,że urodzisz zdrowego bobaska.Tego Ci życzę z całego serca.
 
reklama
sylwina87 podjęłaś słuszną (według mnie) decyzję, mnie 3 miesiące temu moja pani doktor przygotowywała do tego, że może się zdarzyć, iż mogłabym być w podobnej sytuacji co Ty, powiem szczerze, że poświęciłabym jednego maluszka, żeby drugi mógł się urodzić zdrowy. Teraz niby jest dobrze, ale do końca nie wiadomo co to wtedy było i pewnie do porodu się nie dowiem.
Jednak szczerze współczuję, że zostałaś zmuszona do podjęcia takiej decyzji, mam nadzieję, że dobrze to znosisz:*
pocieszająca jest myśl, że za to uratowałaś życie swojemu przyszłemu dziecku:)
 
sylwina87 - powtórzę to co dziewczyny pisały wcześniej, nikt nie ma prawa Cię osądzać. Myślę, że większość z Nas podjęłaby taką samą decyzję, bo w takich sytuacjach wybiera się mniejsze zło. Trzymaj się dzielnie. Ściskam mocno. I pamiętaj , że możesz na nas liczyć .
 
Witajcie :-)
Teraz mam badania na 7 lub 8 grudnia.Oczywiście słynny test z glukozy.Tylko nie wiem co z tego wyjdzie ,bo mam zrobić z 75 gram.Kolejną wizytę mam 15 grudnia.
Miłego dnia mamusie.
 
sylwina87-aż mam łzy w oczach jak przeczytałam Twojego posta...to strasznie smutne:-(ja sobie nawet nie wyobrażam co teraz przeżywasz,musisz być bardzo sinla,dla tego drugiego maluszka,podjęliście słuszną decyzje,trzeba ratować drugie maleństwo żeby jemu się nie stało nic złego.Zawsze będziesz podwójną mamusią i nic tego nie zmieni.Nie wiem jakich słów użyć,co Ci napisać...strasznie smutno..Musisz być silna
 
Witam dziwczynki!!Ja tylko szybko pisze, ze wróćiłam ze szpitala po dwóch dniach..mam skurcze regularne co 10-15min, ale zero rozwarcia i szyjka zamknieta takze kazali mi jechać do domu, bo taki stan moze trwać długo :no:.Az płakać mi sie chce, bo wolałabym w tym szpitalu zostać juz,bo szczerze to skad mam wiedziec kiedy mi sie rozwarcie zrobi?!?

No nic biore sie ostro za sprzatanie,moze wreszcie dżigi dżigi po tylu miesiacach z Mkiem,achhh mam tak dosc juz!!!Jeszcze noga prawa mi spuchła jak balon :wściekła/y:.Pozniej was nadrobie.

sylwina takich wyborów sie nie ocenia..przytulam mocno,jestes bardzo dzielna.
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Mnie strasznie głowa boli, moje niewyspanie daje we znaki. Polezę trochę, może mnie przestanie i później popiszę.
Na razie wrzucam swój wczorajszy brzuszek.
 

Załączniki

  • DSCF7190.jpg
    DSCF7190.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 42
Do góry