reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Cześć,
u mnie noc była taka sobie..mała spała spokojnie dopiero o 5 na kupe wstała..myślałam że to już koniec...ale od rana znowu..czwarty dzień... na 13.00 do lekarza z nią jadę..a myślałam że te dwa ostatnie tygodnie spędzę spokojnie..na dodatek ona też jest taka nieznośna:-(((((((


mój brzuch już jest mega duży i jak trochę poleże to strasznie mi się ciężko wstaje....... najpierw kości strzykają...potem kręgosłup strzyka :-)
 
EWCIA!!gdzie ona sie podziala?? ktos widzial albo slyszal co???? :szok:

Paulinka zdorwka dla Laury!!
Volka 3mam kciukasy! wytrzymaj jeszcze troszke :tak:
Youstta mistrzyni swiata! dajesz rade!!!
Monia, Tossa mam nadzieje,ze u Was lepiej!
Agatka 3mam kciuki za wizyte , bedzie git!
milego dnia ciezaroweczki :)
 
Ostatnia edycja:
Nie było mnie parę dni, bo jakiś taki podły nastrój mnie doadł, a tu widzę wiele się dzieje.

Dziewczynki, które są juz na finiszu trzymajcie się mocno!Ja sobie nawet nie wyobrażam jak już Wam ciężko.

W ogóle wszystkie te z Was, które już mają starsze dzieciaczki w domu są dla mnie bohaterkami. Ja już na tym etapie czuje, ze ledwo się toczę, a Wy macie jeszcze maluchy,które Was potrzebują.

Youstta - Ty to twarda kobietka jesteś!Wierzę, że napewno dotrwasz.
Palinka24 - dużo zdrówka dla córeczki.
Volka - trzymam kciuki, żebyś jeszcze troszkę wytrzymała.
Agatka777 - trzmam kciuki za wizytę i USG. Pewnie już się dowiesz, kto tam siedzi pod serduchem :-).

Myślę, ze to co napisla youstta to święta prawda musimy na siebie chuchać i dmuchać. Mnie oczywiscie się wydawało, że będę biegać i skakać conajmniej do 30 tygodnia ciąży - a tu proszę problemy z szyjką i przykaz leżenia, no i oczywiście szybko rosnący bębenek.

Wszystkim podwójnym cieżarówkom życzę dzisiaj dobrego dnia bez skurczy, bóli, złego samopoczucia i innych smutków.
 
Dziewczynki dziękuję za Wasze kciuki.
Yummy_mummy_82
user-online.png
-trzecia ciąża ,ale mam tylko jedno dziecko.
Teraz przedstawię Wam niusie.Przepraszam za jakość.img2057po.jpg
Pierwsza fotka to Marcelinka.
img2058vz.jpgTu mamy Jasia.
 
Agatka777 - Wielkie Grtulacje!!! Super, że wszystko ok, maluchy przepiękne i jakie fotogeniczne :-). No i parka jak marzenie!Teraz tylko zostało Ci dbac o siebie i ani się obejrzysz maluchy będą z Tobą!

U mnie tylko jedna panienka dała się tak sfotogafować. Druga straszna wiercipieta i lubi płatać figle na usg. Ale mam je obie ładnie na filmiku.
 
reklama
hej!
Palinka
i jak z małą byłyście u lekarza?
Agata bobaski super :-D

Nie pamiętam czy wczoraj wam pisałam, ale w poniedziałek rano odstawili mi kroplówkę i jestem tylko na tabletkach. Na razie jest ok, brzuch miękki a chłopcy szaleją. Tylko rozwarcie już na półtora palca czyli 3 cm :-( 1 grudnia kończę 28 tydzień ciąży i coraz bardziej się stresuję, mam nadzieję, ze chociaż do końca roku donoszę.
 
Do góry