reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Ciąża bliźniacza

walawenderki
user-offline.png
,magda85-gdańsk
user-offline.png
-na razie cicho jest.Lecz strach przy tyłku pozostał.
 
reklama
Dziewczynki - własnie otrzymalam sms .Nasza Ewcia (EWAw1) też w szpitalu na obserwacji . Dostała niereguralnych skurczy .:-(

Agatko - odpoczywaj jak najwięcej, goń chłopaków do pomocy.


Youssta - jak po wizycie ??? Mam nadzieje, że Ciebie nie zostawili w szpitalu.

Trzymajcie się dziewczynki
 
Dziewczynki - własnie otrzymalam sms .Nasza Ewcia (EWAw1) też w szpitalu na obserwacji . Dostała niereguralnych skurczy .:-(

Agatko - odpoczywaj jak najwięcej, goń chłopaków do pomocy.


Youssta - jak po wizycie ??? Mam nadzieje, że Ciebie nie zostawili w szpitalu.


oooo biedna :( a ja wlasnie niedawno pisalam do niej na BB...
 
Dziewczyny ja już po wizycie, lekarz nie jest zadowolony z mojego stanu... mam b. miękką szyjkę, skróciła się z 32mm do 24mm i rozwarcie - 2 cm. Główka chłopca jest już bardzo nisko.. lekarz podczas badania normalnie ją dotknął :szok: Na usg było widać jak bardzo nisko jest chłopiec i jak "napiera" na moją szyjkę. Lekarz zwiększył mi dawkę Fenoterolu do 6 na dobę.. pozwolił mi zostać w domu pod warunkiem bezwzględnego leżenia. No i jakby się coś działo to mam już przyjechać do niego bezpośrednio do kliniki.

karola79 - ahh, ta końcówka jest naprawdę okropna. Teraz rozumiem co czułaś we wrześniu :-D Tak sobie myślę że skoro Ty dajesz radę z trojką to ja też sobie dam :-) Z nianią się też już dogadałam że jak urodzą się bliźniaki to ona będzie przychodziła na godzinkę- dwie zabierać Maję na spacery, mieszka za rogiem więc dla niej nie będzie to problem. Wyprawka prawie zrobiona, jeszcze tylko monitory oddechu i leżaczki, ale wciąż nie mogę się zdecydować :baffled:
A imiona.. miała być do niedawna Łucja i Miłosz, a teraz Kinga i Konrad. :happy2:

Palinka, ewaw1, Tossa i MoniaN - trzymam za Was kciuki dziewczyny.

walawenderki - zobaczysz jak zrobi ci się gorąco jak wskoczysz na 30tc, czyli tuż tuż :-)

volka - ważne że Ty dałaś mu szansę a on chce się leczyć. Ja do tej pory brałam 4 fenki, ale czułam nadal lekkie skurcze.. od dziś mam już 6 na dobę. A Ty ile bierzesz?

asiia - mnie całą ciążę boli brzuch :baffled: ale twardnieć zaczął mi w 19tc.. Powodzenia na wizycie

fantazjowa - STOOOOO LAAAAAAAAAAAT :-)

magda_85 - a Ty jak się czujesz? pracujesz jeszcze?

enaflo - a Ty na kiedy masz wyliczony termin?

Dobrej nocy dziewczyny...
 


fantazjowa:
Sto lat Sto Lat :)) Spelnienia wszystkich najskrytszych marzen i duzoooo duzo cierpliwoci przy dziewczynkach:)

Dziękuję bardzo cierpliwość na pewno się przyda :) I tym samym chcę bardzo wszystkim podziękować za życzenia żeby osobno każdej nie pisać,bo to trochę by czasu zajęło podziękowanie :)
Dziękuję wam bardzo, nawet nie myślałam,że ktoś złoży mi tutaj, na forum życzenia jest to dla mnie bardzo,bardzo miłe :)
Troszkę się wkurzyłam,bo najpierw dałam datę 09 kwietnia 1979 roku a jako iż nie była ona prawdziwa zmieniłam ją na prawdziwą czyli na 21 listopada 1979 no i administratorka do mnie napisała jaki sposobem mam 2 razy w roku urodziny :O

Kochane Monia jedzie jutro do Łodzi.Tossa cytuję słowa Moni-niech mi Tossa zarezerwuje łóżko koło siebie.
Już nie wiem czy Fantazjowej składałam życzenia.
STO LAT KOCHANA FANTAZJOWA:-D:-D:-D

Ojej a czego Monia jedzie do Łodzi?
Dziękuję:)

Hej Kochanae, ja tylko na chwilkę.

Melduję się, że ja już rozpakowana. w czwartek miałam od razu cesarkę z powodu zakażenia GBS, no i córa dalej była poprzecznie.

Maluchy urodziły się z wagą: Wojtuś 2950 g i 52 cm, Magda 2700 g i 50 cm. Przesyłam zdjęcia i pozdrawiam WAs!!

Palinka, trzymam kciuki :*

Gratulację kochana!
Prawie 3 kg dobrze dotrzymałaś! A maluchy są przecudowne! Takie pulpeciki :D


Zrobiłam zdjęcie kamerką brzuch bez bluzki wyszedł okropnie a w bluzce lepiej - wina kamerki:)
Rodzice niby wrócili,ale się już z mamą pokłóciłam...Jak zwykle ;) Ciekawe kiedy przywiezie mi aparat...Trochę się zdenerwowałam,ale mi przeszło.
JUHU!!! Dziś 20 tydzień zaczęliśmy :)
--------------------------------------------------------------------------

Byliśmy wczoraj na 1-szej wizycie w szkole rodzenia powiem wam,że zostałam otoczona tam wyjątkową opieką dlatego iż czekam na trojaczki - w mojej grupie jest tylko 1 kobitka,która nosi bliźniaki, a poza tym położna się śmiała,że specjalnie dla mnie jeszcze zostaną dorobione o trojaczkach informacje :)
Wiecie co dziewczyny masakra :< Ja tak sobie myślę jak ja wytrzymam do chociaż do 30 tygodnia jak już mam duży brzuch a co dopiero będzie za kilka tygodni?
Chciałabym tak naprawdę dotrzymać chociaż do 34 nawet leżąc,ale żeby dziewczynki pobyły dłużej w brzuszku.
 
Ostatnia edycja:
Pożegnam się z wami,bo zostaję " zbanowana " za niby trollowanie chociaż nie mam 2-uch kont,ale to już pomińmy milczeniem.
Nie dawno miałam zmieniony adres IP no,ale dobra pominę to.
 
reklama
Youstta- ja biorę 2 całe rano i na wieczór i w dzień 6 połówek, czyli razem 5, ale jutro na wizycie chyba mu powiem żeby mi zwiększył dawkę, bo ja to non stop prawie czuję, że jest twardy. Wczoraj wieczorem znów mnie bolało podbrzusze :(
 
Do góry