reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Kochane Monia jedzie jutro do Łodzi.Tossa cytuję słowa Moni-niech mi Tossa zarezerwuje łóżko koło siebie.
Już nie wiem czy Fantazjowej składałam życzenia.
STO LAT KOCHANA FANTAZJOWA:-D:-D:-D
 
reklama
Hej Kochanae, ja tylko na chwilkę.

Melduję się, że ja już rozpakowana. w czwartek miałam od razu cesarkę z powodu zakażenia GBS, no i córa dalej była poprzecznie.

Maluchy urodziły się z wagą: Wojtuś 2950 g i 52 cm, Magda 2700 g i 50 cm. Przesyłam zdjęcia i pozdrawiam WAs!!

Palinka, trzymam kciuki :*
 

Załączniki

  • P1080739.jpg
    P1080739.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 70
  • P1080737.jpg
    P1080737.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 60
Ale piękne bobiki małe! Gratulacje Domi!
Fantazjowa- wszystkiego naj naj naj!
Dzięki za życzonka dziewczyny. Ja jadę właśnie zawieźć mojego do psychiatry.
Brzuch coś mi się stawia dzisiaj u góry, nie wiem czemu. Biorę ten fenoterol- może trzeba zwiększyć dawkę...
Palinka za dużo stresu! Może zadzwoń do swojego lekarza najpierw?
 
Ale fajne kolejne bobasy:) dla skorpionic najlepsze zyczenia również od skorpionicy:)
ja bardzo cieszyłam się na początku że urodzę rybkę bo najlepiej dogaduję się z rybkami :) ale z tymi dwiema małymi to wodniczki dwie będą i tylko oby tak się udało! razem z M to już trójka ich będzie w domu:-)
 
Domi - raz jeszcze gratulacje,duuuuuuuuużo zdrówka dla Was:tak:. Rozmiary rewelacyjne, ja też tak chcę :-)


Agatko - jak samopoczucie??? Ustapiło ...

Palinka - będzie dobrze kochana. Odezwij się jak coś będziesz wiedzieć.

Fantazjowa - wszytskiego najlepszego, spełnienia tych małych i dużych marzeń:-)
 
reklama
domi, ale mega widoczek:) super! i ładne imionka:D maluszki miały podawany antybiotyk przez tego twojego paciorkowca?
fantazjowa wszystkiego dobrego kochana:)
paulinka i jak tam? lepszy humorek choc troche?:)
agata u ciebie juz sie krew nie pojawiła?
mnie cos natknęło i umyłam podłogi, został przedpokój, ale to jak chłopaki wyjda z kapieli.
 
Do góry