reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

w nocy spałam może z 2 godziny
szyjka ma 1,5cm
Moj doktorek zajrzal do mnie i oczywiście dowcip – myslalem ze dzisiaj bedzie miec pani nogi jak modelka :-) mowie panie doktorze to chyba kilka miesiecy po porodzie
ogolnie czekam na wniki krwi i moczu
do 8 rano musze sikac w pojemnik zeby zrobili dobowa próbe białkowa
ale cienko idzie mi to sikanie, od rana raptem 3 razy byłam mimo że pije i zapisuje ile wypilam…
ciągle mam kroplówke
dostaję dopegyt, i jeszcze jakie s dwa leki do lykania no i wieczorem pewnie strzał ze sterydow …powiem wam ze po sterdyach mlode w nocy wariowaly
oczywiście rano ktg i to masakra po 15 minut na lebka…
ja sobie po cichu myśle ze w przyszlym tygodniu to sie rozpakujemy – w sumie nie płakalabym z tego powodu
polozne sa rozne
obiad – zimny :-)
ranny obchód – minute trwal :-)
najgorsze jest to ze leze dość w odleglejj sali a nie wiem gdzie jest sala noworodkow bo jakbym miala stad dygac do mlodziezy to w leb sobie strzele !
 
reklama
Witam dziewczynki:) Kilka dni mnie nie było i widzę że tutaj się wiele dzieje. Przez weekend nie miałąm dostępu do internetu dlatego nie byłam na bieżąco i przeczytanie wszystkiego trochę mi zajęło. Jutro mam badanie prenatalne (chyba tak ono sie nazywa) i dowiem się czy wszystko z bobasami w porządku, dlatego trzymajcie kciuki. Szczerze mówiąc to boję się co jutro się dowiem ale jestem z drugiej strony pełna nadziei że wszystko jest dobrze i wróce z uśmiechem na twarzy. Pozdrawiam.
 
sylwina87 - trzymam kciuki za wizytę:-). Pamiętam jakie to były emocje przy pierwszysm dokładnym usg..

Tossa - może Ciebie jeszcze wypuszczą przed porodem, jak będziesz miała dobre wyniki to pewnie będą chcięli jeszcze żebyś porobiła za inkubator

Palinka24 - u mnie morfologia git, hemoglobina rośnie nawet, ale wyniki moczu są fatalne..

walawenderki - czytam czytam o tych monitorach ija chyba się zdecyduję na SNUZA HALO.

fantazjowa - trzymam kciuki żeby mąż przejrzał na oczy.,..

ewaw - no właśnie chyba dlatego że się dzieci ułożyły główkowo to stąd to rozwarcie, bo na usg. 24.10 wszystko było ok.. A Ciebie boli brzuch? U mnie po tym fenoterolu nawet źle nie jest.. przez poł godziny kepsko się czuję ale później jest ok..


Mnie pomimo fenoterolu dalej boli brzuch, momentami mam wrażenie że nawet mocniej. Teraz to robię w gacie żeby wytrzymać każdy dzień...
 
youstta a jak Cie boli ten brzuch?Okresowo czy ból uciskowy?Mnie raczej nie boli, ale bardzo twardnieje dzis to juz nawet nie licze ile razy sie postawił, no i mam poczucie,ze juz bardzo mało miejsca w brzuchu mają.

sylwina87 bedzie dobrze nie ma innej opcji!!

Tossa to po zastrzykach ze sterydów bedziesz spokojniejsza o maluchy,moje po tych zastrzykach ze dwa dni bardzo ciche były i sie nie ruszały za dużo,pewnie intensywnie pracowały nad płuckami;-) .

Palinka a co sie pogorszyło w morfologii?Zelazo??
 
ewaw1 - mnie nie boli cały czas, czuje od czasu do czasu taki ucisk na dole i to dość mocno, wczoraj lekarz że tak wyrażę "dość mocno" mnie zbadał", może coś mi tam zruszył, nie wiem.. a może to mnie pęcherz boli . Ja nie mogę zwariuję..

O 21 mam kolejną dawkę fenoterolu.. jak nic się nie polepszy to pojadę na izbę przyjęć, boję się że to są skurcze i rozwarcie będzie się powiększało.
 
Hejka Babolki.

Ja po wizycie. Szyjka mięciutka, dojrzała, rozwarcie 4 cm. Ciąża też donoszona
wesoly.gif
Yupi! Wprawdzie wyszedł mi paciorkowiec w wymazie, ale dostałam już antybiotyk. Dzieciaki ułożone główkowo - poprzecznie, ale raczej rodzimy sn ! Yupi!!

Jestem happy, kończy sie moja męczrnia:D

POjutrze stawiam sę na oddział :)

Tossa, trzymaj się dzielnie :*
 
No Domi w końcu się doczekasz :).
Tossa u mnie szyjka też ma 1,5 cm a dzieciaczki ułożone miednicowo. Nie wiem co z paciorkowcem, ale chyba jakby było cos nie tak to mój lekarz by mi przedzwonił a póki co telefon milczy.
U mnie upławy trochę jakby bardziej obfite a tak to bez zmian.
 
reklama
hej dziewczyny:)
domi, super, że ciąża donoszona:) gratulacje!! a jak będziesz rodzic sn skoro jeden bobas lezy poprzecznie? liczycie, że sie obróci główka w dół? ja tez mam paciorkowca, właśnie jestem na duomoxie
tyle kasy juz wydałam na ta ciążę..cieszyłam sie, że odstawię duphaston to 160 odejdzie, ale witamy i ten kwas dha plus żelazo i wyszło więcej niz duphaston..no, ale dla bobasów wszystko;)
tossa jak tam kolacja, lepsza niz obiad;)?
więcej nie pamietam:(
miłego wieczorka
 
Do góry