reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

hej...
ja całą noc nie spałam :-( dowiedziałam się o śmierci bliskiej cioci męża miała tylko 39 lat zmarła na raka.. i jakoś mnie to trafiło i nie mogłam zasnąć... dziś ledwo żyję...


fantazjowa- trzymam kciuki za was.
youssta- ojjj to w takim razie za Twoją szyjke tez trzymam kciuki:-)
 
reklama
youstta witaj w klubie trzęsących sie pofenoterolowców;-) , na poczatku ciezko bedzie, ale powinien sie przyzwyczaic organizm po paru dniach, a mi sie wydaje, ze ja jeszcze sie trzymam dzieki niemu..co do skrócenia szyjki, to jak małe są główkami w dól (moje tez) to chyba napór jest wiekszy.

gastone miło ze pamietasz o mnie, juz na prawde blisko sie robi i strach coraz wiekszy jak to bedzie.Ale skoro Ty sobie radzisz z trójką to ja dam rade z dwójką.

walawenderki nooo ładne pupleciki porosły, jeszcze ze trzy tygodnie i mogą wyskakiwać.A kiedy Twój scan?

Tossa melduj jak mozesz!!

fantazjowa kurcze powazna decyzja..akurat wtedy kiedy potrzebujesz opieki, a mozesz liczyc na rodziców, ze w razie czego pomogą z synkiem?

Palinka u mnie w rodzinie duzo kobitek umiera młodo..współczuje i przytulam.
 
Ostatnia edycja:
youstta
user-offline.png
-ja tylko wstałam na siusiu,jogurt i herbatkę:-D:-D:-D
Fantazjowa -TRZYMAJ SIĘ!
Paula-przykro mi.
 
Youstta - z Ciebie też ranny ptaszek. Kupiłas już monitory oddechu ??? Mój M wciąz nie może znależć indealnego :-):-)

Ewciu - my mamy scan we wtorek i od razu wizyte u ang gin. Ja zawsze czuje wielki strach przed wizytą a zarazem ekstytacje , że zobacze te moje muminy kochane. 3 tygodnie zlecą szybciutko i będziesz mieć swoje laski obok siebie. Będzie dobrze;-)

Agatko - Ja siedzę w pracy :wściekła/y:a Ty kusisz tą ogórkową. Chyba zaraz pieprzne te papiery i wpadne do Ciebie na 2 talarze. :-):-) Ale mi smaka narobiłaś. A u nas dziś pomidorowa i naleśniczki z serem

Paulinko - Ja też boleje nad nieodwracalnoscia zycia. Jest mi bardzo przykro...
Że jeszcze nikt nie odkrył leku na to raczysko. Mafia farmaceutyczna w natarciu i niestety ta franca wygrywa!!
 
a ja właśnie odebrałam wyniki ..morfologia mi leci znowu :-( a mocz...:-) ojoj czego tam u mnie nie ma hihi i drożdze jakieś i nitki grzybni ...ojojoj...
ciekawe czego dowiem się na wizycie...pewnie że szyjka skraca się itp....
 
reklama
Do góry