reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

youstta
user-online.png
-trzymaj się-ściskam
 
reklama
Youssta- oszczędzaj się i zaciskaj nogi. Kurcze, oby po lekach wszytsko ustało z tym zapaleniem. Wspomniał Ci coś doktorek na temat rodzaju porodu ???

Agatka -
widzę , że już nie można liczyć na pobudkę. Oby tak dalej. :-)
Miki - ja ok 10 na plusie. Waga obecna 58 kg. Wyścigowa gęś:-):-)
Ja stanowczo polecam leginsy. Choć najwygodniej mi w dresach.

Tossa - no i wykrakałaś. Trzymaj się słońce i daj znać w miarę możliwości. Trzymam kciuki. Będzie dobrze

Ewcia - kuruj się , już niedługo. Waga dziewczynek super, oby tak dalej ;-)

Fantazjowa - Ty i dzieci jesteście teraz na pierwszym miejscu. Myślę, że w każym małżeństwie są wzloty i upadki. Życzę Ci, żeby wszytsko się ułozyło. Ty z tych silnych, jestem pewna, że doprowadzisz go do porządku :tak::tak:

Paulinka - to chyba już wszystko ready, teraz tylko czekaj na swoją kolejkę:-)

MoniaN - z jednej strony Ci zazdroszczę nowego domku a z drugiej strony wiem jaki to stres . Myśmy przechodzili przez to w zeszłym roku. Oby wszystko się ułożyło, potem będziesz tylko myślała o aranżacji wnętrz i cały stres pójdzie w zapomnienie. Good luck

Domi - błagaj ,błagaj .....:-)
 
Fantazjowa dopiero doczytalam.Gratuluje 3 i zycze wytrwalosci, sily, zdrowia i cierpliwosci!

Ewa tak dawno nie wchodzilam tu.Ty juz prawie na koncu???
Super.!!!!
 
walawenderki - u mnie poród SN, dzieci ułożone są główkowo. Na samym początku wizyty lekarz powiedział że fajnie byłoby żebym urodziła na samym początku stycznia, a nie pod koniec grudnia (tp: 16.01) ale jak przeszło do badania i stwierdził rozwarcie to powiedział że teraz o każdy dzień walczymy.

Tossa - mam nadziję że nie będą Ciebie trzymali do końca i że szybko wrócisz.

fantazjowa - życzę dobrego wyboru, ale może z jakąkolwiek decyzją poczekaj po porodzie, teraz nam trochę hormony szaleją. Mne np. potrafi wyprowadzić z równowagi jakaś głupota, na którą poza ciążą nie zwróciłabym nawet uwagi.

Wzielam już 2 tabl. fenoterolu, czuję się jak po 10 kawach, a ja nie czuję różnicy. Mam nadzieję że wytrzymam jeszcze ze 4 tyg.. :-( Ja na 5 dni przed porodem z Mają nie miałam żadnego rozwarcia, szyjka długa i zamknięta, a teraz to jakaś jazda z tą szyjką od 19tc :no:

Dobrej nockii :-)
 
Fantazjowa, ciężka sprawa. Ja też swego czasu postawiłam ultimatum na otrzeźwienie, ale u nas nie wchodziły w grę inne baby, bo za to nie dostałby drugiej szansy, ani za bicie. Pomogło i jest cudownie, dojrzał do roli męża, ojca. Ale ja wychodzę z założenia, ze w życiu trzeba liczyc przede wszystkim na siebie i w razie konieczności nie oglądac się z sentymentami za siebie. Przytulam Cię mocno i życzę rozwiązania problemów.

Monia, no ja już czuję się bardzo źle i mam dość. Jutro ide błagać o poród :tak:

MIłego wieczorku!

Powtarzam! M. mnie nie biję ani małego nigdy nawet po pijaku ręki nie podniósł.
Również CIę przytulać i życzę szybkiego rozwiązania :)


Fantazjowa- wiem mniej więcej o czym mówisz. Mój M ma od kilku lat problemy z chlaniem i ć...przez głupich kumpli. I nawet moja ciąża tego nie zmieniła. W ten weekend przegiął, bo przy moich kumpelach nawet zrobił porutę i wyszedł z kumplami. Tyle tylko, że to jest nałóg i on jest zupełnie inny na trzeźwo. Dlatego pewnie mu wybaczam za każdym razem. No i nigdy by mnie nie zdradził, co to to nie. Ale też mam momenty załamania. Mam jednak nadzieję, że po narodzinach wszystko się zmieni. Może i Wam się uda?
Ja zaczynałam od wagi 52,5 a teraz mam 65,5, czyli póki co 13 kg na plusie.



Tylko najlepsze to,że on nie jest uzależniony potrafi wytrzymać długo dopóki kumple nie zadzwonią.


Fantazjowa dopiero doczytalam.Gratuluje 3 i zycze wytrwalosci, sily, zdrowia i cierpliwosci!

Przyda się :)

Fantazjowa - Ty i dzieci jesteście teraz na pierwszym miejscu. Myślę, że w każym małżeństwie są wzloty i upadki. Życzę Ci, żeby wszytsko się ułozyło. Ty z tych silnych, jestem pewna, że doprowadzisz go do porządku :tak::tak:

Już go mnie więcej doprowadziłam...Ja mam taką wielką nadzieję,że wszystko się ułoży.
 
reklama
Witajcie dzisiaj zaczął się 19 tydzień ciąży :)

Rozmawialiśmy wczoraj z M. długo od 19 prawie do 24 i podjęliśmy decyzję,która zdecyduje o naszym związku.
Dajemy sobie czas...na razie na miesiąc zobaczymy jak to będzie potem...Tylko szkoda mi Kacperka,bo M. jest dla niego jak kolega skacze po nim, bawią się razem, wygłupiają...Myślimy razem,że tak będzie najlepiej poza tym nie obyło się bez wrzeszczenia,ale doszliśmy do porozumienia...Dałam mu ultimatum co wybiera mnie z dziećmi czy koleżków...
 
Do góry