reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

powiedzcie mi jakie badania trzeba zrobić na początku ciaży jak się odżywiać i wogule wszystko chciała bym wiedzieć o co pytać lekarza jestem poprostu ciemna pomóżcie bo nie wiem :-(
 
reklama
Milenka poki co juz trzecie usg, gdzie obie leżą główkowo takze sn pewnie, ale sama nie wiem czy to dobrze czy nie..bezpieczniej czułabym sie chyba na cesarce, bo boje sie ze cała bede porozrywana :-/.
Kochana nie boj sie, wiem,ze to Twoj pierwszy porod ale lekarze wiedza co robia, nie pozwola Ci popekac itp, jak beda musieli nacicac to natna lekko, zszyja i po 2 tyg nie bedzie sladu :-)
uwierz mi,ze po sn po kilku godz bedziesz juz na nogach, a Epidiural i gas and air dzialaja cuda!! :-D
 
Milenka no i tego mi potrzeba ;-), dzieki!Epidural koniecznie ze dwie dawki hehe, a jak ten gaz działa?daje coś?

miki3274 co do odzywiania to najlepiej duzo warzyw,owoców i jak najmniej smieciowego żarcia, ale róznie z tym bywa :-D.Zreszta jak bedziesz wymiotować to wszytskie rady o odzywianiu i tak nie mają sensu..jedz najlepiej to na co masz ochotę.Ja od poczatku biore witaminy i kwas foliowy, a od lekarza musisz sie dowiedziec jaka to ciąża, jednojajowa czy dwujajowa, czy jedno łozysko czy osobne.
 
Ostatnia edycja:
Milenka no i tego mi potrzeba ;-), dzieki!Epidural koniecznie ze dwie dawki hehe, a jak ten gaz działa?daje coś?miki3274 co do odzywiania to najlepiej duzo warzyw,owoców i jak najmniej smieciowego żarcia, ale róznie z tym bywa :-D.Zreszta jak bedziesz wymiotować to wszytskie rady o odzywianiu i tak nie mają sensu..jedz najlepiej to na co masz ochotę.Ja od poczatku biore witaminy i kwas foliowy, a od lekarza musisz sie dowiedziec jaka to ciąża, jednojajowa czy dwujajowa, czy jedno łozysko czy osobne.

jak wdychasz ten gaz to wogole nie kontaktujesz ze swiatem jest ci dooooooobrze i wszystko jest obojetne :tak:
 
dzięki ale i tak zaczynam się tym wszystkim martwić sorry że tak was gnębie ale to jest moja pierwsza ciąża i na dodatek jeszce bliźniaki i nic nie wiem co jaki gdzie doradzcie mi co mam robić
 
co za dzień, niedość, że serce wali mi jak szalone od wczoraj to jeszcze mój kochany pracodawca dziś podniósł mi ciśnienie, ach szkoda słów

ewcia/milenka - dobrze, że przeprowadziłyście tą rozmowę. Trochę czuję sie spokojniejsza w tej kwestii.

Miki: to jest link do suwaczka: https://www.babyboom.pl/forum/mamusie...c-suwaczek-78/


Dziewczynki jakie butelki macie dla maluchów i ile szt na łebka.
 
Ostatnia edycja:
dzięki ale i tak zaczynam się tym wszystkim martwić sorry że tak was gnębie ale to jest moja pierwsza ciąża i na dodatek jeszce bliźniaki i nic nie wiem co jaki gdzie doradzcie mi co mam robić
lez i pachnij, my nasze dzieci jak tu wszystkie jestesmy wychdowałysmy na lodach, malinach chrupkach orzechowych, tak wiec jak tylko zachce Ci sie czego kolwiek, idz kup i zjedz:-D
gladaj w necie wozki i ubranka, pisz na forum i delektuj sie wolnoscia, a lekarza tylko spytaj jakie to bliznaiki jedn jajowe czy dwu:nerd:
 
reklama
Do góry