reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
karola ale po cc to chyba nie masz wyjścia...majtki jednorazówki z podkładem i koszula na bank...mówię serio tym bardziej że zazwyczaj gumka od spodni w piżamie może uwierać szew i rozpaskudzić go :-( a im więcej powietrza będzie blizna dostawać tym szybciej się zagoi
 
MoniaN ja teraz nie pracuje od począku tygodnia także się wyleguje w domciu
Powiedzcie mi gdzie można kupić takie majty jednorazowe dziewczyny zaczynam się bać co mnie czeka przez całą ciąże niewiem jestem przerażona a wogule to jest jeszcze jakaś dziewczyna w początkującej fazie ciąży czy tylko ja
powiedzcie mi jak wy wstawiliście teksty w którym jesteście tygodniu bo ja nie wiem jak to zrobić
 
miki3274 kurcze ty na poczatku, a my cie zasypałysmy swoimi dolegliwosciami ;-).Moze akurat bedziesz dobrze znosic ciąże, moja kolezanka chodziła do pracy do 32tc i w porównaniu do niej ja czuje sie jak stara baba i wszyscy na mnie krzywo patrza,ze jak to ona dała rade a ty tak narzekasz..zalezy od organizmu :-).Nastaw sie pozytywnie!!Rzyg i tak cie pewnie nie minie, ale to tylko dobry znak,ze duzo hormonów ciążowych :-D.Ja mam sentyment do Krakowa, bo tam poczeły sie nasze maluchy i za pare lat pojade tam z nimi na pewno!!O majtkach jeszcze nie mysl, znajdziesz na to czas jeszcze,ja tez kiedys najmłodsza na forum byłam, a teraz zobacz..a co do suwaczka to skopiuj link i wklej do sygnatury.Musisz próbować i za któryms razem sie uda.
 
karola ale po cc to chyba nie masz wyjścia...majtki jednorazówki z podkładem i koszula na bank...mówię serio tym bardziej że zazwyczaj gumka od spodni w piżamie może uwierać szew i rozpaskudzić go :-( a im więcej powietrza będzie blizna dostawać tym szybciej się zagoi
:no::no::no::no:nie ma bata, po sn tez mialam szyte krocze a lezałam w spodniach tylko ze takich cienkich, nie dam rady uniesc brzemienia koszuliny:no::no::no::no:
 
:no::no::no::no:nie ma bata, po sn tez mialam szyte krocze a lezałam w spodniach tylko ze takich cienkich, nie dam rady uniesc brzemienia koszuliny:no::no::no::no:
Jatez nienawidze koszuli, moze jakies stowarzyszenie antykoszulowe założymy ;-).Ale kupiłam sobie dwie o szpitala, just in case hehe, ale jak nie bedzie trzeba zakladac to wskakuje w piżamkę!!
 
Jatez nienawidze koszuli, moze jakies stowarzyszenie antykoszulowe założymy ;-).Ale kupiłam sobie dwie o szpitala, just in case hehe, ale jak nie bedzie trzeba zakladac to wskakuje w piżamkę!!
Ewa napewno do porodu dadza Ci szpitalna koszule, taka zawiazywana z tylu jak w amerykanskich filmach ;P to tak w razie gdybys musial miec cc, a jak juz bedziesz po porodzie nie wazne jakim to nie bedziesz mogla podniesc tylka zeby sie przebrac, dopiero po paru godz... zanim dostalam osobny pokoj lezalam z babkami dwiema, ktore byly po cc -20godz i jeszcze lezaly w smierdzacych koszulach od porodu bo nie mogly sie opdniesc... Ty jak bedziesz rodzic??
 
reklama
Milenka poki co juz trzecie usg, gdzie obie leżą główkowo takze sn pewnie, ale sama nie wiem czy to dobrze czy nie..bezpieczniej czułabym sie chyba na cesarce, bo boje sie ze cała bede porozrywana :-/.
 
Do góry