reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
walawaderki ja mam dr.Brown, bezkolkowe ponoć ;-), 4x260 i 3x125.Milenka ty ich używasz jak sie sprawują??
A co tam kochana z tym macierzynskim wreszcie??

Też słyszałam o Dr Brown, już sama nie wiem... Ciekawi mnie, czy one rzeczywiśćie zapobiegają kolką????

Jak narazie pierwsze starcie wygrałam, mają mi zapłacić za urlop :-):-):-), kolejna batalia w poniedziałek lub wtorek. Najgorsze jest to, że może będę zmuszona tam wrócić na jakieś 4 tygodnie:no::no: Aż nawet nie chcę na ten temat myśleć.
 
Ostatnia edycja:
ja przy Majce używałam wszystkiego z AVENTu - smoczki, butelki, laktator.. teraz też zdecyduję sę na firmę, bo się sprawdziła. Chociaż to i tak dzieci zdecydują czy im te butelki pasują..
Co do tych kolek, to ja nie wiem bo nie mięliśmy, ale jak dziecko ma mocne kolki to wątpię że przy odpowiednich butelkach kolki znikną, chociaż kto wie..

ja jakiś parszywy humor mm dzisiaj, szaro za oknem tak.. może dlatego...
 
do aventa pasuja smoczki z lovi :) ja mialam (mam) duzo butelek dla wygody zeby nie latac i myc co chwilke. ale mysle ze 4 male i 4 duze starcza.ale nie robcie zapasow, bo niewiadomo co dzidziusie beda lubily i co bedzie im odpowiadalo. a w butelki Dr. browns nie wierz mialam jedna i nic nie pomogla kosztowala duzo za duzo i smok chlopakom niepasowal. ale kazde dziecko jest inne :)
 
ja mam/miałam 2x125 i 2x260, z aventu niby antykolkowe a kolki mieli że hoho...

no właśnie.. ciekawe na ile te butelki antylkowe to chwyt marketingowy dla umęczonych kolkami mam... Chociaż one rzeczywiście mają jakiś system odprowadzania powietrza i dziecko go nie połyka..

karola79 - a Ty nie miałaś mieć dzisiaj usg? coś ustalili?

miki327 - oszczędzaj się ile wlezie :-) Na tym etapie to muszisz uważać na jakieś mocne bóle brzuch i plamienie.. No i piluj późnej żeby lekarz sprawdzał Ci szyjkę. W I trymestrze lekarz musi też sprawdzić czy to jedno czy dwukosmówkowa. A poziom hormonów jest większy niż w poj. ciąży to i pewnie mdłości trochę Ciebe pomęczą...

ciekawe jak Agata...

patrzyłam na allegro te butelki dr browns - cena rzeczywiście z kosmosu za 1 butelkę..
 
Ostatnia edycja:
reklama
To pewnie zalezy od dziecka, ale trzy kumpele w tym jedna bliźniakowa mama uzywały tylko dr brownsa i kolek nie było..zreszta to jedyne butelki z ta rurką odpowietrzającą.Ja chce wierzyc w ich moc całym sercem :-).walawanderki a tutaj w irl i pewnie w uk tez cena nie taka z kosmosu, jesli kupujesz zestaw.
 
Do góry