reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

No właśnie ciekawe jak tam Agatka po zabiegu ??? Paulinko masz jakieś wieści...???

Ewciu - prawde powiedziawszy,jak narazie patrzyłam tylko na Tommee-go i Avente tylko. Ale poszperam za Dr Brown.
Zestaw z Tommee-go, który znalazłam ma naprawdę rewelacyjną cenę. ;-)
 
reklama
no właśnie.. ciekawe na ile te butelki antylkowe to chwyt marketingowy dla umęczonych kolkami mam... Chociaż one rzeczywiście mają jakiś system odprowadzania powietrza i dziecko go nie połyka..

karola79 - a Ty nie miałaś mieć dzisiaj usg? coś ustalili?


miki327 - oszczędzaj się ile wlezie :-) Na tym etapie to muszisz uważać na jakieś mocne bóle brzuch i plamienie.. No i piluj późnej żeby lekarz sprawdzał Ci szyjkę. W I trymestrze lekarz musi też sprawdzić czy to jedno czy dwukosmówkowa. A poziom hormonów jest większy niż w poj. ciąży to i pewnie mdłości trochę Ciebe pomęczą...

ciekawe jak Agata...

patrzyłam na allegro te butelki dr browns - cena rzeczywiście z kosmosu za 1 butelkę..

hhe hhe hhe, dzwonila do mnie kolezanka, ktora kumpluje sie z moim doktorkiem, byla dzisiaj u niego w priv gabinecie i pyala co ze mna.....a on jej na to, ze jutro chce mi zrobic cc:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:jestem w szoku ale jakos w to nie wierze aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
aaaaa... karola79 aż mnie dreszczyk emocji przeszył że Ty możesz już jutro się rozpakować.. Trzymam kciuki żeby wszystko było po Twojej myśli. :-) Pewne jutro rano się dowiesz jakie plany mają co do Ciebie.
 
Karola ale Tobie by nic o cc nie powiedzieli? Trzymam mocno kciuki bo wyobrażam sobie jak się czujesz!!!!!
A chyba nawet dziś pisałaś że lekarze mieli o twoim porodzie rozmawiać, więc może to jednak prawda :tak:

Miki dziewczyny dobrze Ci radzą, leż i odpoczywaj i bardzo na siebie uważaj, tzn. nie dźwigaj i wogule chuchaj i dmuchaj na siebie, bo jesteś w wyjątkowym stanie :-) Kwas foliowy to podstawa. Ja w pierwszej ciąży brałam do 3 miesiąca, a teraz gin kazał mi brać do końca. Co do jedzenia, to można jeść wszystko, no oczywiście należałoby unikać fast food ale ja np nie mogę się ostatnio oprzeć PEPSI.
Najważniejsze to aby lekarz sprawdzał ci za każdym razem długość szyjki i niech koniecznie powie Ci czy dzieci są jedno czy dwukosmówkowe (czyli czy mają wspólne czy osobne łożyska) i ile jest owodni.
AAAAA najważniejsze nie czytaj za dużo na temat ciąż bliźniaczych...ja tak zrobiłam na początku i ze stresu spać nie mogłam. Pamiętaj będzie dobrze i dasz radę!!!!!!!!!:-)
 
Ja bym nie robila zapasow butelek, ewentualnie jak juz to takie przy ktorych mozna wymieniac smoka, ja kupilam 2 male i 2 duze z nuka i kiedy mialam podac mleko okazalo sie ze nie pasuje maluchom, na szczescie w szpitalu dawali butelki i mialam 2 aventu i sie sprawdzily super, mimo ze dydki mialy tadycyjny ksztalt to do mleka musial byc avent, pozniej odmienilo sie laskom i nie chcioaly pic z aventow i lovi (same smoki) sprawdzily sie super i sa na nich do dzis.
 
reklama
Dziewczyny ja zrobilam zapasy butelek Aventa! kupilam ok 8 i 2 dr brown's, a moje dziewuchy ni w pytke ani jedna ani druga nie chca z Aventa pic grrrrrrrr!!!!! ale co ja moge, upodobaly sobie Dr Brown's i moj mezus o pierwszej w nocy jechal dokupic butelek, razem 9 i to nam wystarcza zeby przetrwac od wieczora do rana, no a rano je sterylizuje i na nowo jazda... dodamiz(odpukac w niemalowane) moje dzxiewczyny kolek nie maja, i mam nadzieje,ze tak zostanie, ale nie wiem czy to zasluga dr browns, ja bardzo lubie te butelki ;) ale sa chorobne do mycia... 5 czesci ...

Karola!!! kurka ja tu czekam na wiesci od Ciebie i wkoncu!!! moze sie cos ruszy hihiihi wooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!:szok:
 
Do góry