reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

ewaw1
user-online.png
nie wiem może dla tego,że biorę jeszcze duphaston.
 
reklama
nie to nie ma znaczenia chyba, ale moze jeszcze za wczesnie na fenka lub za mocne działanie.No to teraz bedziesz oaza spokoju :-).
Karolka co tam słychac?
 
Aloha laseczki!Ja tez nie załuje, ze wziełam fenka wczoraj, bo bóle ustąpiły i nawe nie miałam wiekszych dolegliwosci..teraz pytanie czy rano tez wziasc..madzia a ty od jakiej dawki zaczynałas fenka?
Agata brać i sie nie zastanawiać..ale czemu własnie przepisał relanium a nie fenoterol?

Dokładnie nie pamiętam. Wiem, że zaczęłam brać w 22 tc do 37 tc na początku chyba 4 x po pół tabletki a doszłam już nawet do 8x pół tabletki (wtedy wstawałam w nocy co 3 h żeby wziąść fenka). Po jakimś czasie zmniejszył mi do 6x pół tabletki i do końca tak brałam plus oczywiście zawsze isoptin na uspokojenie serducha.
Duphastonu nie brałam wcale tylko na początku luteine dopochwowo ale krótko no i oczywiście magnez i witaminy
 
Dziewczynki jesteście bardziej oblatane,napiszcie jakie teraz podaje się leki na podtrzymanie ciąży.Ja 17 lat temu brałam turinal przez całą ciążę.Teraz usłyszałam,że tego leku już nie produkują.
 
a ja mam pytanko z ,,innej'' beczki :-) uwaga...zaczęłam się powoli ogarniać :-) i kompletuje ubranka do szpitala...i nie mam pojęcia ile ich naszykować:-)
 
mi lekarz powiedział że po cesarce trzymają 4 dni :-) więc szykuję 4 komplety plus jeden zapasowy na łebka :-) i jeden komplet na wyjście ze szpitala
 
Witajcie,

Wczoraj Wasz pocieszalam, az w koncu i mnie popadlo, az mojejmu startemu sie oberwalo, no ale coz takie uroki ciąży.

Paulinka, widze że jesteś bardzo zorganizowana. Ja prawde powiedziawszy, tak strasznie boje się zeby wszystko było dobrze , ze nie mam odwagi nic zaczynać, choć wiem ,że pewnie obudze sie z reka w nocniku :-)
Jaki rozmiar zamierzasz kupować ?Ja czasami łape sie , że mogę urodzić wcześnej wieć nie chcę ,żeby dzieci wygladały jak w workach po ziemniakach w duzo za duzo ciuszkach - hihih
 
reklama
walawenderki- słuchaj ja się dopiero teraz zaczęłam organizować...i uuuu kiepsko to widzę....
niby nakupiłam ubranek ale ....jeszcze tyle mi rzeczy brakuje...ja mam do szpitala takie malutkie ubraneczka :-) hihi i się boję że będą za małe...
 
Do góry