reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

walawenderki
user-offline.png
-Ja też parę dni się męczyłam.
Dziewczynki siedzę i gapię się na to relanium już 1,5godz.i biję się z myślami wziąć czy nie?Sama juz nie wiem:-(
 
reklama
Milena mam pytanko.Wrzucilas na fb dzis fotki dziewczynek.One maja na sobie body z dlugim rekawkuem takie w kwiatku..Gdzie moge takie kupic? Mam paski, misie itp ale chce takie kwiatki i nie moge dostac buuu
 
Milena mam pytanko.Wrzucilas na fb dzis fotki dziewczynek.One maja na sobie body z dlugim rekawkuem takie w kwiatku..Gdzie moge takie kupic? Mam paski, misie itp ale chce takie kwiatki i nie moge dostac buuu

To sa body z Carter's z Ameryki , na ebay wpisz carte's bodysuit i szukaj worldwide ;) ;)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, ale pochmurno brrrr...dziś młoda do przedszkola już poszła więc wszystko wraca powoli do normy...
ja mam dziś straszliwie smutny nastrój... nocka taka sobie...:-(
 
Paulinka ja też dziś mam taki nastrój .Pogoda dobija.
Dziewczynki stwierdziłam,ze nie będę kombinowała i zacznę brać te leki.Wczoraj wpadłam w panikę.Zaczęłam odczuwać parcie na stolec a nie chciało mi się.No i przypomniałam sobie moje bóle parte,właśnie tak się zaczęły.Brzuch wieczorem mi się stawiał.Nie będe kombinować zaczynam brac relanium.
 
walawenderki
user-offline.png
-Ja też parę dni się męczyłam.
Dziewczynki siedzę i gapię się na to relanium już 1,5godz.i biję się z myślami wziąć czy nie?Sama juz nie wiem:-(

Moja bratowa przy obu ciązach brała relanium, bo problemy zdrowotne nie pozwoliły na fenoterol albo inne i dzieci urodziły się zdrowiutkie tyle że bardziej spokojne. Chwilami żałowałam że mi nie przypisał relanium tylko fenka :-) Może przez to mam w domu żywe srebra
 
reklama
Aloha laseczki!Ja tez nie załuje, ze wziełam fenka wczoraj, bo bóle ustąpiły i nawe nie miałam wiekszych dolegliwosci..teraz pytanie czy rano tez wziasc..madzia a ty od jakiej dawki zaczynałas fenka?
Agata brać i sie nie zastanawiać..ale czemu własnie przepisał relanium a nie fenoterol?
 
Do góry