reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Na zły humor i wszelakie doły proponuje kąpiel troche się zrelaksujecie i jakiś dobry film najlepiej komedie badź kisiążkę.
Mnie też tęskni sie za praca , choć była bardzo stresująca to jedna 4 miesiac siedzenia w domu daje sie we znaki, ale jak to mówi moja mama jeszcze zapragnę za tym okresem. Jak urodza sie smerfy to nie bede miec czasu na nic.
Dziewczynki głowa do góry :-) jutro jest nowy dzień
 
Ostatnia edycja:
reklama
kąpiel - heh, jakbym mogła się pomoczyć w takiej wodzie jak lubię to i owszem, ale jak mam moczyć dupsko tylko w ciepłej to mnie to też dobija
 
a mi się za pracą nie tęskni , jestem szczęśliwa że w końcu mi tyłka nie zawracają telefonami i mailami !!! i wcale mi się nie chce wracać do tego kołchozu !!! a w domu zawsze mam co robić :-)
 
u mnie kąpiel pomaga,szczególnie w olejkach relaksujących przy świecach :-))))))))))))))
ehhh....ale mam ochotkę na coś słodkiego....
ja też miałam pracę bardzo stresującą ale też dużo wyjazdów,ciekawi ludzie...troche smutne jest to że już do niej nie wrócę..no ale wolę już o tym nie myśleć i zamknąć tamten rozdział życia....i szykować się powoli na wchodzenie w pieluchy...
 
a ja wcale wanny nie mam tylko prysznic łeeee :/ i do tego wstręt do wody :).Tossa mi na ból głowy pomaga smarowanie amolem.
Własnie wzielam pół tabletki fenoterolu, bo juz chyba czas na to..odwlekam i odwlekam, no zobaczymy jak serducho zareaguje.
 
Tossa
user-online.png
-ZOBACZYSZ JAK SZYBKO CZAS ZLECI:-)
 
reklama
Do góry