reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

ewaw1 - właśnie musze się zebrać żeby obrzucić tak swoje tetry :-)
ja byłam w łodzi w Mothercare - powiem Ci że jak szybko weszłam tak szybciej wyszłam, jak zobaczyłam jakie ceny :-)
 
reklama
ewaw1 - w końcu, główkowałam 2 dni jak to zrobić i w końcu się udało - yeee
tossa - pieluszki rewelacja, spróbuj coś poszukać na allegro, większość moich koleżanek twierdzi ,że jest o wiele taniej niż w sklepie. Do sklepu warto tylko iść przetestować, sprawdzić jakość.
 
Tossa na serio fajna ta stronka multimama, szczególnie wyprawka szczegółowo opisana, zaraz przestudiuje czy czegos mi brakuje.
walawenderki mi tesciowa presje robiła, zeby nie kupowac czekać, nie zapeszyć, ale jej nie słuchałam i bardzo sie ciesze.Zamówiłam wszystko w Pl, doszło jednym transportem, a Ty kupujesz w Uk czy sprowadzasz z Pl?
 
Tossa pieluszki są naprawdę super, jakby Ci się nudziło to podeślemy nasze do obszycia:-D
EWAW777 - wszystko zależy ,gdzie będe rodzić. Wolałabym w Polsce, bo zawsze to łatwiej z rodzinną pomocą, więc wtedy zakupy zostawiam do Polski, w przeciwnym razie zostaje mi UK. Pewnie słyszałas o stronie internetowej- kiddycare. Koleżanka mi mówiła, że maja również sklep, wiec jak coś to pojadę tam, bo wszystkiego trzeba kupić razy 2 , więc troszkę pieniędzy pójdzie, a może dostaniemy jakiś upust.
 
Ale myslisz zeby w Pl urodzic,a potem wrócic do uk czy planujecie juz zostac w pl?Ja nie znam tej stronki, jednak to inna wyspa ;),ale mi i tak bardziej sie opłacało kupic w Pl i wysłac kurierem.A ile juz jestes w UK?Pracujesz czy jestes na l4?

Dziewczynki wiekszosc chyba na zwolnieniach jest tutaj?
 
reklama
Do góry