reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Czołem, ja cały dzien dogadzałam Franiowi, wiec zaliczylismy duzo atrakcji:-)
Młody jak nigdy padł o 19.00
Wiecie co, ja tak strasznie go kocham ze czasami sie zastanawiam czy dam rade pokochac tak kolejne dzici. Wiem ze to głupie ale mam wrazenie, że taka miłosc zdarza sie tylko raz:-(
A jak tam u Was?
 
Ja mam kompletnego świra na jego punkcie ale jak sie urodził to ta miłosc przychodziła stopniowo, nie wiem czy tez tak miałas?
A teraz to naprawde siega zenitu, słów nawet brakuje zeby opisac jak bardzo mozna kochac takiego szkraba, a im bardziej staje sie kumaty i im wiecej potrafi powiedziec tym to uczucie jeszcze rośnie
 
Milena super że u Ciebie już lepiej z tym pulsem, a ubranka dla Julki boskie:)

Rabbit fajnie że remont już ruszył, oby szybko się skończył:)

a jeśli chodzi o miłość do dzieci to ja nie mam swoich, ale czasami się zastanawiam jak podzielić i uwagę po równo na dwoje?? mam nadzieję że się uda:)



a u mnie dziś początek ostatniej dziesiątki:), ale to szybko mija dopiero co był 27tc:) a tu już 30tc
 
Ostatnia edycja:
ja mysle,ze pierwsza ciaza jest zupelnie inna , tak jak mowisz milosc przychodzi stopniowo w ciazy po urodzeniu i z dnia na dzien coraz bardziej, a teraz nie umiemy sobie tego wyobrazic... ja nigdy nie wiedzialam czy jak ktos ma 3-4 dzieci czy wszystkie koca rowno... wydaje mi sie,ze tak jest,ale ja Ci powiem ze ta ciaza jest bardziej wyczekiwana i planowana i teraz nie potrafie sobie wyobrazic,ze nie ma Emily i Haneczki ;D
 
ja właśnie tego się boję że np. obydwoje zaczną płakać...i jak będę miała wybrać żeby jedno wziąć i przytulić....patrząc na drugie serce mi pęknie....albo że pierwszego mam tego karmić....hmmmm wiem że to pewnie wszystko przyjdzie samo...ale jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić...
 
reklama
a instynkt też przyjdzie?? bo ja narazie się strasznie boję że nie będę umiała nakarmić, trzymać takiego maleństwa czy przebrać....
 
Do góry