reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

hejka dziewczyny....ja dopiero teraz mam neta....wow....od rana mam remont...okno wymienione...a koleś kładzie jeszcze płytki...syfff mogiła w mieszkaniu....masakra.....ale się cieszę że coś ruszyło...pomoc sprzątająca przyszła(teściowa) więc ja cały dzień leżałam aa oni robili :p aaaa coo w końcu w ciąży jestem:)

Milena jak się czujesz?? przeszło?? mnie chyba dzieciaki urosły bo od paru dni czuję takie napięcie od środka brzusia cały czas....i bolą mnie jakby mięśnie czy więzadła.....
 
reklama
ooo a juz sie martwilam,ze Cie nie ma :p
dobrze,ze sie cos rusza, tesciowa sie namyslila ;-)
u mnie teraz z pulsem lepiej ok 105 wiec jak dla mnie norma... brzuszek mi sie stawia dzis strasznie wiec polknelam 2 magnezy i na wieczor wezme nospe+ kapiel= standard
a jak Ty sie czujesz?? przyszla paczka??
 
noo teściowa się poprawiłam:p aa ten magnez to bierz codziennie 4 razy...nic ci nie będzie.....ja tak biorę i do tego fenoterol....i jest spoko....i jedz pomidory one mają dużo potasu też wpływa na skurcze....

a jeżeli chodzi o paczkę to nie przyszła jeszcze...ale się nie martwię bo siostra kupiła tą kurtkę od laski z angli 8 i ona wysłała tez 11 i jeszcze do niej nie doszła...więc pewnie tak długo na naszą wieś idą te paczki:) ale dzisiaj przyszła mi spódniczko-geterki....śliczne dobrze że się zdecydowałam....a do tego dostalam czapeczkę i bodziaka gratis....


a czuję się spoko.....tylko ciągle głodna jestem :zawstydzona/y:
 
ja tak skromnie z tym magnezem bo juz mi sie skonczyl , pprosze dzis ojca zeby mi wyslal znowu, jaka jest nazwa tego co Ty bierzesz?? i czy to jest na recepte??
 
mnie lekarz polecił Asmag forte...podobno ładnie się wchłania...i odpukac jak robie badania to magnez mam w normie....50 sztuk to koszt 8,80zł więc jest niedrogi....i oczywiście bez recepty....
 
;) a ja dzis dla Julki znow robilam zakupy w next, a ledwo co splacilam ostatnie zamowienie:wściekła/y: no ale nic, musi miec ubrania na jesien zime, same sie nie stworza :-D tylko zeby meza nie bylo w domu jak przywioza :-D
 
x482696s1

sukienk + rajstopki Buy Appliqué Flower Knitted Dress from the Next UK online shop

sweterek Buy Authentic Denim Shirt Dress from the Next UK online shop


Buy Apple Tops Two Pack from the Next UK online shop

sweterek Buy Belted Wrap Cardigan from the Next UK online shop

Buy Brown Butterfly Lace-Up Boots from the Next UK online shop
 
reklama
Do góry