reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża 6 tygodni po poronieniu

Oo, faktycznie duży... U mnie 1700 i to już sporo, więc nie dziwię się, że Twój lekarz zaskoczony.
Jeśli nie masz problemów zdrowotnych, to pewnie faktycznie po prostu duży synek;druga sprawa, że usg to tylko maszyna. Ma margines błędu i to spory, więc nie zamartwiaj się na zapas 😊
Dzięki :)
No my jesteśmy wysocy więc mam nadzieję że to geny... Cukrzycy ciążowej nie mam ale mam IO. Taka lekka.
Za dwa tyg mam USG trzeciego trymestru więc może wtedy coś więcej się dowiem.
 
reklama
Dzięki :)
No my jesteśmy wysocy więc mam nadzieję że to geny... Cukrzycy ciążowej nie mam ale mam IO. Taka lekka.
Za dwa tyg mam USG trzeciego trymestru więc może wtedy coś więcej się dowiem.
Jak rodzice duzi, to i synuś ma po kim być spory. Ja jestem zdziwiona, bo moja starsza dwójka po urodzeniu miała 2690 i 3200,więc nie za wiele. Z moim M nie jesteśmy gigantami, więc... 😉
 
Do góry