reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chustowanie naszych maluchów - opinie, porady

Ja slyszlaalm ze jak dziecko ma dyspalzje to nie mozna...chyba ze to dysplazja fizjologiczna a u Was to chyba nie fizjologiczna.
 
reklama
Hej,
Wyslalam wczoraj chuste.
Napisalam do nich pozniej jaki kolor chce i co z kosztami przesylki (mialam na mysli czy mam im na konto wplacic) i mi odpisali ze druga odesla na ich koszt! Ale mnie zaskoczyli. Aż mi głupio. Jestem ogromnie zadowolona z zakupow u nich bo kontakt jest expresowy, wysylka tez expresowa a do tego jeszcze zadnych problemow z wymiana i pokryja koszt wysylki a przeciez to nie ich wina ze mi ta chusta sie nie podoba!

Nie wiedzialam jaka wziac i wybralam rozowa (wczesniej wlasnie sie nad nia zastanawialam a wybralam jednak ten nieladny cypr).
Mysle ze do konca przyszlego tygodnia juz gdzies w niej wyjdziemy.

Czekam na wasze zdjecia! :)
 
cześć,
dołączam do grona chustomaniaczek:) Maja uwielbia chustę, a ja zastanawiam się nad kupnem nowej;) Czy w chuście Nati materiał jest bardziej elastyczny? chodzi mi o to czy łatwo się dociąga wiązanie. Zastanawiam się nad kupnem, chociaż mąż to chyba padnie jak zobaczy cene, bo dla niego to skrawek materiału:)
 
asiak niestety nic ci nie powiem bo na forum dziewczyny uzywaja tkanych elastycznych malo ktora.

evciaa no to super, ze tak zrobili i trzymam kciuki zeby ta nowa ci spasowala.

ferulka z tego co wiem to kazda oryginalna chusta duzo latwiej sie dociaga
 
malutk_a a przyszla juz Twoja chusta?? my wlasnie siedzimy w chuscie...tzn BArtek usnal:-) ale zamototalismy sie bez jego placzu:-)
 
ferulka a Ty co? chustę masz raptem 2 dzień i już kupujesz nową? Ja dziś chcę wypróbować Nati więc dam Ci znać jaka róznica w wiązaniu azimi a Nati:) Cieszę się, że chustowanie przypadlo do gustu Twojej Majeczce:)
 
Ribi to czekamy na fotki :)

A jak ostatnio ogladalam sobie rozne chusty - kolorki - i znalazlam taki moj wymarzony kolorek :) No piekna chusta :)))
Oczywiscie kolory to rzecz gustu, wiec moze tylko mi sie podoba, ale musze az wkleic foty ;)
Oczywiscie chusty takiej nie kupie, bo koszmarnie droga :) pozostaje w sferze marzen hehehe

girasol_amitola.jpg
 

Załączniki

  • girasol_amitola1.jpg
    girasol_amitola1.jpg
    47,8 KB · Wyświetleń: 35
reklama
ferulka ja dzis nosilam w chuscie moniaivoy a ona ma nati i roznica jest ogromna. latwiej dociagnac, lepiej sie nosi i poza tym jest duzo grubsza co idzie w parze z nosnoscia. ogolnie fajna chusta :-) wiec polecam.

madlen fajne kolorki takie spokojne i wywazone, podoba mi sie. a z ciekawosci ile kosztuje
 
Do góry