reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chustowanie naszych maluchów - opinie, porady

nulini tak większość dzieciaczków reaguje....bo to coś nowego...a poza tym długo trwa....więc postaaraj się zrobić tak zamotaj ją tak żeby już można było chodzić i przejdź się takim szybkim krokiem po domu(jak byś szla do sklepu) i ona się uspokoi. Jak już opanujesz sytuację to zacznij dociągać....zobaczysz pomoże:)
 
reklama
evcia i co bedziesz wysylac do wymiany??

ribi a gdzie sprzedawalas bo ja tez bym chciala ja upchnac

gogi na tym forum co ja siedze dziewczyny glownie uzywaja didymosa i innych zagranicznych firm z polski to glownie nati ale znalazlam forum gazeta pl i tam akurat jest watek o womarze chusta womar zaffiro be close - Kawałek szmaty - chusty i... - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl ale z tego co kojarze to womar znana jest glownie z nosidel.

ja mam zamiar jeszcze kupic cos takiego jak tosianda bedzie juz wieksza

Mei Tai - szyte - przyTUL mnie - nosidełka MT
 
Ja na razie kupiłam chustę-kołyskę Red Castle Nosidło typu Chusta Red Castle kolory -wys24h (1527796998) - Aukcje internetowe Allegro

Dałam 115 i podobno nie była używana, widocznie ktoś kupił a nie praktykował. Zobaczymy jak przyjdzie. Jakoś nie mogę się przekonać do wiązanych a ta jest wygodna, jak zaśpimy do szkoły to szybciej niż z wiązaniem nam pójdzie :)
Zobaczę jak Tycjanowi się będzie podobało i wtedy może kupię na próbę jakąś tańszą do wiązania.
Zastanawiałam się już chyba z miesiąc i nie mogłam podjąć decyzji a wczoraj ta Red Castle mężowi się spodobała i ponaglana kliknęłam w końcu w Kup teraz...
 
malutka daj ogłoszenie, że chcesz sprzedać i cenę i dziewczyny napiszą do Ciebie:) Moja nowy domek znalazla u ferulki:) była pierwsza więc dostała:) może już się zaczyna w nią motać....:)
 
Ech... A ja mam problem. Kiedy motam Tośkę (czy to na mnie, czy na mężu) zawsze jest dziki szał. Wrzeszczy tak, jakby ją ze skóry obdzierali, rzuca się i za cholerę nie możemy dobrze podociągać chusty. Dopiero jak się pochodzi, to zasypia i śpi jak aniołek, ale samo zakładanie jest mordęgą... Jakieś pomysły na łatwiejsze motanie? :(

u nas tez jest placz przy zakladaniu chusty ja wtedy sie bujam jakbym chciala Go ululac do snu i spiewac "Gdy strumyk plynie z wolna"

Wiecie mam stresa troche z ta chusta....niby mialam lekcje wizania ale ciagle sie obawiam czy dobrze motam Bartusia i czy jego kregoslup na pewno jest dobrze ulozony....te dociaganie tez mi sparwia problem bo ciezko dociagnac jakos sily nie mam...chociaz ta chusta ktora kupilam jest rewelacyjna bardzo wygodnia i dociaga sie latwo ale i tak czasem mi luzy zostaja....
i jak Bartus jest zamotany to jak sie rusza to ramionka ma tak ukosnie ulozone....
A jak u Was to wyglada?? jak dzieciaczki te ramionka maja??
 
aniwar bedzie dobrze :-) dasz rade ja opieram sie na filmikach i chyba niezle mi idzie. co do raczek to moja ma tak jakby mnie obejmowala choc zawsze musi nimi malpiszonek ruszac jak ja motam.


nulini dziecko musi sie tez przyzwycvzaic do chusty i noszenia moja tez mi czasem ryczy przy motaniu by za chwile wpasc w blogi sen i spiochac ponad godz na spacerku

ewcia czekam na zdj tycka w tym nosidle ala chusta
 
przyszła moja chusta jest śliczna...zieloniutka:) właśnie się pierze więc jutro mam nadzieję, że się zamotamy....wstawię fotki:)
 
ribi czekamy na fotki:-) jak mozesz to daj taka gdzie bedzie widac plecki Maciusia cale ( tzn jak nie stoicie bokiem) bo chcialam te ramionka zobaczyc bo ja teraz mam schize z nimi:-)i chcialam podpatrzec:-)
 
reklama
czekam, az przyjdzie moja chusta - nie wiem czy bede mogla w niej nosic Natale bo pytalam sie dzis lek.jak mialysmy badanie bioderek i zrobil dokladnie taka mine:eek:, zupelnie nie wiedzial o czy mowie ..powiedzial nie wiem i sie pieknie usmiechnol.
dodam, ze byl baaaaardzo przystojny i mial ladne oczy, :zawstydzona/y:
moja chusta to elastyczna "petelka", ona jakie ma recenzje???
 
Do góry