reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Chrzest :)

U nas sie okazało, że Tola będzie miała dwie matki chrzestne i jednego chrzestnego :) Był problem bo M ma dwie siostry i nie wiedzieliśmy którą wybrać, a obie bardzo chciały być chrzestnymi. Padła wiec propozycja że bedą dwie, a ksiadz to zaakceptował i bedzie w sumie trójka chrzestnych:-D
 
reklama
margaret ale jaja! nawet nie wiedziałam, że tak można! to tylko plus dla dziecka:-) (więcej prezentów ) ;-)
 
Ja sie zasugerowałam postem ( chyba Malutkiej) w którym było właśnie że wg prawa kanonicznego może być do czterech chrzestnych. No i zapytaliśmy księdza a ten potwierdził:-D
No i faktycznie plus dla Młodej - więcej prezentów będą przywozić, a obie w Londynie mieszkają :)
 
I ja mam kłopot aby dwójkę znaleźć ... a 4-ka to jakieś szaleństwo :szok: :-).

Byliśmy u księdza dopytac o szczegóły chrztu - niby wszystko wiedzieliśmy ale np.nie zdawalam sobie sprawy że osoba rozwiedziona (tzn. bez rozwodu kościelnego) nie może być brana pod uwage. I du..a blada - już kompletnie nie mam pomyslu kogo poprosić.
 
A odemnie nie woła ksiądz nic zero papierków i pozwoleń mamy byc tylko my chrzestni i dzieci i akty urodzenia:-D:szok::-D:szok: tak sobie załatwiłam
 
Szkoda ze wczesniej nie wieziałam ze moze byc do 4 chrzestnych bo chciałam zeby chrzestna została moja kuzynka ale mój chłopak miał tylo siostre wiec wypadało ją poprosic i niestety moja kuzynka musiała sie obejsc smakiem:-p
 
reklama
ja miałam problem ale wybralismy dobrze
chrzestny to przyjaciel męża a chrzesta moja dobra koleżanka
chrzciny już za chwile bo pod koniec sierpnia
 
Do góry