reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

reklama
W temacie klocków, my mamy takie: MEGA 110 elementów FARMA KLOCKI KOLEJKA JIXIN (2153868156) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Są super - twarde jak duplo i pasują do duplo. Mają bardzo intensywne kolory, łatwo się wpinają. Trudno je odróżnić od duplo. Jedynie figurki z nich są gorszej jakości od duplo - tzn wyglądają ładnie, są dopracowan, nie mają ostrycj brzegów, tylko ciężej "chodzą" trudniej je zgiąc i poruszać rękami (tzn mój synek daje sobie bez problemu rade ale w duplo lżej).
Na urodziny zastanawiamy się nad takim zestawem: KLOCKI JDLT ZOO ZWIERZETA SAFARI MEGA DOMEK /5023 (2153218181) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Synek kuzynki je ma i bardzo chwali, niestety na żywo nie widziałam bo mieszkają 600 km od nas :). Też pasują do duplo i są tej samej jakości co wyżej pokazane jixin.
 
my testowałyśmy już inne "tańsze" wersje duplo i są one do pupy. nie pamiętam nazwy, są kompatybilne z lego ale porażka - mała jak to ma w zwyczaju lizała figurki i za chwilę nie było już na nich farby, ludziki jak się je sadzało to nóżki odpadały (do pewnego momentu się zginały tylko) i kilka z tych podstawowych do budowania poszczerbiło się.
 
A robicie przyjecie urodzinowe takie w gronie rodzinnym i osobno z samymi dziecmi? Ja wlasnie chyba zrobie 2 male przyjęcia dla rodziny i dla kolezanek osobno:)
 
U nas na pewno będą dwa torty, małe (takie do 1,5 kg) no i oczywiście kupowane, bo przytaczając słowa Maliny beztalencie kulinarne ze mnie, szczególnie jeśli chodzi o pieczenie ciast:/
Kinder party będzie skromne, więc chyba zaproszę też rodziców P. bo co to dwie osoby więcej. Gdybym miała więcej dorosłych osób do zapraszania (chrzestni np) to pewnie bym na dwa dni rozbijała.


Proszę ponownie o pomoc!!!!! Wy to takie szperaczki jesteście, pomóżcie mi znaleźć jakiś prezent dla chrześniaka, który 15-go marca 2 latka kończy,
czyli tyle co nasze dzieciaki. Dla swojego Jaśka wiedziałabym co kupić, ale Oluś jest zupełnie inny, żywe sreberko. Lubi samochody. Patrzyłam na Cars (te z filmu), ale nie mam koncepcji. Może macie inny pomysł??? Tak do 130 zł.
 
A robicie przyjecie urodzinowe takie w gronie rodzinnym i osobno z samymi dziecmi? Ja wlasnie chyba zrobie 2 male przyjęcia dla rodziny i dla kolezanek osobno:)
My robimy tylko mały poczęstunek w domu. Nie mamy kasy na nic większego:-(. W kwietniu 2 wesela, do tego prezencik dla Karolka, a mąż dostał w tym miesiącu tylko pól pensji, bo miał dwa tygodnie przestoju... Chciałam się bronić w kwietniu, ale muszę przełożyć na maj, właśnie ze względu na finanse.
Oleśka może to?
http://allegro.pl/hasbro-chuck-gadajaca-ciezarowka-duza-polska-wersj-i2165151777.html

Hmm, ciekawe czy jest sensowne
http://allegro.pl/autko-na-wode-nowosc-jakosc-wyprzedaz-i2095349515.html
 
Ostatnia edycja:
Nikita, podziwiam za talent kulinarny! :)

Justme, a skąd zamawialiście tort dla Frania w zeszłym roku?

Elwi, podziwiam zapał Dorianka przy narzędziach i jego spryt!

Z Duplo podoba mi się sklep ze zwierzętami i stajnia. Jagoda lubi takie figurki ze zwierzątkami, a jeszcze ich nie mamy. I na pewno zestaw podstawowy do tego będzie potrzebny.

Jeny... Wy już tak szczegółowo zaczynacie myśleć o przyjęciach urodzinowych naszych maluchów, a u nas w tym roku urodziny Jagody spadły na dalszy plan... :sorry2: Pewnie będę myśleć o sprawach organizacyjnych na kilka dni przed urodzinami... a... i jakby tego było mało, urodziny będą tydzień wcześniej, bo zwala mi się teściowa na weekend majowy... 12 dni po porodzie... cudownie... :dry:
 
reklama
afi, a nie mozecie przelozyc wizyty tesciowej na tydzien pozniej?? przeciez bedziesz wykonczona...

u nas na ogrodku robimy przyjecie.. ale nie wiem skad torta bedziemy mieli.. pewnie wioskowa Pani nam zrobi, bo ponoć robi mega super dobre i wypaśne postacie z bajek.. pewne hello KItty albo cos z myszki miki bedzie.. albo peppa albo znowu Olinek...

Oleska, polecam z Duplo zestaw Cars.. mysle ze za okolo 120 PLN mozesz kupic... skoro carsy go interesują to powinien byc zadowolony...

cos w tym stylu:
LEGO DUPLO CARS 5839 Międzynarodowe Wy Barsop -40% (2158158252) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Do góry