reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

ja tez się zastanawiałam nad rowerkiem biegowym ale dzisiaj byliśmy w bawialni, były tam dwa rowerki ale młody nie był nimi wogóle zainteresowany baaa nawet nie zatrybił o co w tym biega także u nas rowerek będzie w póżniejszym terminie. Ciastoliną też nie jest zainteresowany... Na dzień dzisiejszy będą napewno klocki duplo
 
reklama
|Dziewczyny, powiedzcie w czym te klocki Duplo są lepsze od takich zwykłych? Niestey nie mialam okazji na zywo sie pobawic, a na pierwszy rzut oka zadna rewelacja jak dla mnie - duzo klocków typu zwierzatka, ludziki itp....a jak patrze na agusie to musi miec duzo takich prostych klosków i buduje z nich domki, wieze, kolejki itp.

Zaraz mnie pewnie zlinczujecie za to pytanie ;/
 
tysia my chcemy kupić taki zestaw LEGO DUPLO Zestaw podstawowy 5509 (45 klocków) (2148069887) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wydaje mi się że jest jeszcze większy ale teraz nie chce mi się szukać. Wiktor dostał w spadku całe pudło klocków od mojego chrześniaka i nie chce się nimi bawić bo są miekkie i ciężko wchodzą jeden do drugiego, a jak juz się uda włożyć to nie da się wyjąć a duplo są twarde i łatwo wchodzą. Poza tym cala seria duplo do siebie pasuje. Takie jest moje zdanie. A wy jakie macie klocki??

znalazłam http://allegro.pl/lego-duplo-5622-zestaw-podstawowy-kurier-poznan-i2122666286.html
 
Ostatnia edycja:
My na urodziny chcemy Mai na pewno kupić rowerek :) Natomiast rodzinie podpowiadamy ciastolinę bo to u nas niezmiennie numer 1 wśród zabawek :)
 
bali, niestety smyk ma nieraz ponad 100% przebitkę na kazdym artykule... rzadko zdarza sie ze mozna tam taniej kupic niz na allegro, co akurat jest zrozumiale...
ale to na pewno nie jest podróba ten warsztacik... a u was to nie ma ryzyka, ze nie zaakceptuje.. bo jak nie zaakceptuje nawet to zostaje oddanie zabawki dla dzieci zlobkowych....
 
co byscie wybrały - rowerek biegowy czy rowerek z pedałami na trzech kołach? Mój G. wymyslił, że po co małej rowerek biegowy - kupmy od razu normalny tylko na trzech kołach ;/ No i juz brakuje mi argumentów do przekonywania go.....a jednego i drugiego raczej nie kupimy, chyba ze zdarzy sie ktos chętny nam sprezentowac ;)
 
reklama
tysia u nas już jest ten zwykły a boje się że tego biegowego mała nie ogarnie więc u nas narazie temat zamknięty.

muszę poszukać czegoś innego- na mikołaja miała dostać kuchnię więc nie wiem czy na urodziny jej nie sprezentujemy:)
 
Do góry