reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

reklama
Rowerek biegowy planujemy kupić na przełomie marca i kwietnia. Na urodziny kupujemy kolejkę z zestawem drewnianych torów. Pomysły dla rodziny: kolejny zestaw figurek ze świnką peppą, klocki (mogą być duplo albo jakieś inne 'nakładane' nie drewniane), lalka z akcesoriami (smoczek, butelka, pieluszka itp.), gry edukacyjne, farby (bo co chwilę się kończą:-p) itp.
 
Od nas bedzie rowerek biegowy lub samochod na akumulator albo zestaw duplo, ten xxl w wiaderku.

my też chcemy kupić jej samochód na akumlator będzie smigac po dzialce:) ( tzn to ma byc prezent od dziadków)
a tak to teraz chcemy zabawki ogrodwe na działke( zjeżdżalnie, piaskownice, domek- to niby ma jej G zrobić, itd)
 
U nas będzie pewnie rowerek, albo kolejka drewniana, na pewno dostaną duży zestaw ciastoliny, tej o której Malina kiedys pisała. Nad innymi opcjami dopiero się zastanawiam:)
 
jeśli o mnie chodzi to nie mam bladego pojęcia co małej kupić, oprócz stolika i krzesełek to jakąś zabawkę
 
katagorka osobiscie nie polecam samochodu na akumulator.nie wiem jaki masz na oku ale ten co my mamy nie robi na Olce wrazenia:no:wolno jeździ i musza to byc cementowe/asfaltowe powierzchnie.jak napotyka dziury czy trawnik to niestety nie jeździ:no:


jeszcze sie nei zastanawialm nad urodzinowymi prezentami.z racji tego ze bede miala malo miejsca wdomu to moze cos doogrodu.sami niebedziemy kupowacbo dostanie od chrzestnych ,dziadkow,ciotek:-)
jesli beda sie pytac to na pewno zaproponuje lego duplo:-)
 
reklama
agulam ja ogladalam w zeszlym roku na allegro takie z dwoma akumulatorami. Moze one sa silniejsze?
 
Do góry