reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

marzena nie mam konta na nk ;)

Chrupcia, piękne zdjęcia. Wszystkie bardzo dynamiczne. Takie mi się pododbają :) Może rzeczywiście miejsce nie jest ważne..? ;) Żeby tylko słońce świeciło :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Chrupcia - super te fotki wam wyszły !!!, dobrze, że chociaż WY wyluzowaniu, co widać, skoro fotografka spięta ;) - może ją onieśmielaliście :-D

Afi - romantyczne plenery są też fajne, dla odmiany możecie sobie strzelić kilka fotek industrialnych - w opuszczonych magazynach, czy fabrykach - chyba trochę tam tego macie ;-) Znajomi mieli sesję w aeroklubie, przy samolotach, też fajnie wyszła. Zawsze można dorwać też jakąś przystań śródlądową - chyba jakieś barki tam u was pływają?. Ładne są też plenery na łące, na sianie - jak pojedziecie do jakiegoś chłopa, to Wam może stodoły użyczy :-)
 
lenkaa, w łodzi nie ma żadnych rzek... więc z barkami też ciężko ;) ale decyzja padła na park poniatowskiego i księży młyn, jak starczy czasu i siły, to manufaktura. poniżej kilka fotek, a co z tego będzie, to sie okaże ;)

hmm... mam jakis problem z załącznikami.. :/
 

Załączniki

  • 226240.jpg
    226240.jpg
    54 KB · Wyświetleń: 34
  • manufaktura_9_small.jpg
    manufaktura_9_small.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 33
  • Park_Poniatowskiego_Lodz.jpg
    Park_Poniatowskiego_Lodz.jpg
    56,4 KB · Wyświetleń: 35
  • 3121872155_4be4b255a9_o.jpg
    3121872155_4be4b255a9_o.jpg
    45,1 KB · Wyświetleń: 40
  • 2060150329_0401da3a88_o.jpg
    2060150329_0401da3a88_o.jpg
    39,2 KB · Wyświetleń: 37
afi fotki w tych miejscach mogą wyjść naprawdę ciekawie - strasznie podobają mi się te fontanny, coś a'al churpcia czyli EKSTRA!
my do swojej sesji celowo nie wybieraliśmy jakiś odjechanych miejsc, zależało nam na tym żebyśmy to my przykuwali uwagę a nie piękne krajobrazy ;)
 
reklama
Do góry