reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

reklama
Afi: a mnie się by podobało zestawienie: sukienka, buty różowe, tango i Wy..... może jakaś inna jestem... ale sam fakt, że jesteś aż tak szalona i odważna aby przełamać stereotypy i włożyć nie białe i nei kremowe buty, skłoniłby mnie do tego że i tango super do tego zestawu pasuje...

Ja jestem tego zdania co Wiolan! Mi też to wszystko razem pasuje. Ale "znając" Ciebie, wersja rockowa też będzie pasowała! Do tanga może wepnij sobie jakiś kwiat w kolorze butów? Tzn. tylko na czas tańca...


JA też jestem za 3:) Nawet skopiowałam sobie kiedyś zdjęcie tego własnie tortu z tej samej strony, jako ewentualną inspirację:) Ale zamówiłam w końcu dzisiaj tort z ciasteczkowym potworem:)

Inspiracja była taka (tak, wiem że na zdjęciu jest Elmo;-))

3089729631_3ae482e2fa.jpg
\\
 
Alis, Justme, super te wasze torty :) ja już swój zamówiłam i nie jest taki piekny... ale może w przyszłym roku uda mi się coś innego wykombinować. tylko ciekawe czy w Łodzi mi taki upieką? :/
 
Może prześlą Ci z Wawy pocztexem???:-D Afi, widzisz, jest może w takim razie luka na łódzkim rynku, może masz własnie przed sobą pomysł na bizneś???:-)
 
łaaa - JustMe tort super!

Powiesiłam właśnie dekorację w pastelowych kolorach a mój małżonek się mnie pyta czy nie było nic w bardziej dzidziusiowych kolorach.... mając na myśli oczywiście żarówiaste...
 
a ja wlasnie tort pieluszkowy...ale nie na roczek a z okazji urodzin....
moja koleznaka ma termin an 6 czerwca..ale zpierwsza cora sie pospieszyla i nie zdarzylam sie wyzyc artystycznie i przygotowac tortu pieluszkowego...wiec mam okazje przy drugim dziecku. Cala wyprawke i zapas ubranek na rok ma ode mnie wiec nie chcialam kupowac ubranek..ale wzielam pomysl z amerykanskich tortow na shower party i przygotuje tort pieluszkowy..pieluchy sa jak najbardziej potrzebne i ida jak woda

YouTube - Diaper Cake Tutorial

Moj to bedzie wersja pieluszkowa z pozytywka i kartka z gratulacjami i maskotka na czubku. wlasnie zakonczylam rolowanie 3 paczek pampersow 2.... jakie to malenstwa byly az ciezko uwierzyc


tort dla Mateusza bede piekla w sobote...bo pierwsza zbiorcza imprezka dopiero w niedziele..a jutro poswietujemy sobie w trojke i kupie mala torcik lodowy....a dzisja w nocy ubiore cale meiszkanie w balony...Mateusz bardzo lubi balony .-))))
 
Strega świetny pomysł z tym prezentem:tak:
Syn kuzynki ostanio dostał właśnie taki tort z pieluch i całość wygląda bombowo:-D
 
reklama
Do góry