reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

reklama
zamówiłam właśnie tort dla młodego, mały około 1,4 kg
boki niebieskie a na górze z czekolady będą postawione buciki i smoczek ;-) i napis oczywiście :-)
smak malinowo- mandarynkowy (po namowie znajomej, która zamawiała już w tej cukierni )
cena za kg to 35 zł, chyba nie tak dużo??
 
zamówiłam właśnie tort dla młodego, mały około 1,4 kg
boki niebieskie a na górze z czekolady będą postawione buciki i smoczek ;-) i napis oczywiście :-)
smak malinowo- mandarynkowy (po namowie znajomej, która zamawiała już w tej cukierni )
cena za kg to 35 zł, chyba nie tak dużo??
chyba tanio. U mnie w cukierni za najprostszy krzyknęli 45 zł/kg.
Mój był 1,5 kg i zapłaciłam 150 zł...
 
chyba tanio. U mnie w cukierni za najprostszy krzyknęli 45 zł/kg.
Mój był 1,5 kg i zapłaciłam 150 zł...

łoo matko to faktycznie tanio mi policzyli..
ja z początku chciałam na wierzch jakąś figurkę, ale nic jadalnego nie mieli, a to niejadalne, to 20 zł kosztowało (takie cuś 5 cm wielkość) dlatego zdecydowałam się na czekoladowe dodatki ;-)
 
zamówiłam właśnie tort dla młodego, mały około 1,4 kg
boki niebieskie a na górze z czekolady będą postawione buciki i smoczek ;-) i napis oczywiście :-)
smak malinowo- mandarynkowy (po namowie znajomej, która zamawiała już w tej cukierni )
cena za kg to 35 zł, chyba nie tak dużo??

aga to ja płaciłam 38zł za kg i wyszło mi 2,10kg za tort Mai
 
alis - a jestes pewna, ze taki Ci zrobia? Widze, ze to zagraniczny portal, na youtubie tez jest pelno rewelacyjnych tortow (fondant cake) ale w polskich cuierniach takich "skomplikowanych" to nie widziałam...

Chrupcia zrobią, już się dowiadywałam :) Tanio nie będzie ale nam potrzeba ok. 2 kg także jeszcze da się przeżyć.

Dziękuję Wam wszystkim za swoje typy, zdecydowaliśmy się na numer 2. Będzie on miał pewne modyfikacje ale raczej drobne :)

Aga cena 35zł za kilogram to bardzo tanio :)
 
reklama
dziewczyny jak na Krkaów czy Warszawę, to pewnie tanio ;-)
ja nie pamiętam ile płaciłam za tort na chrzciny,(ale nie więcej niż 130 zł) a najadło się nim 16 osób, a na urodzinach tylko 5 osób będzie jadło..
 
Do góry