reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny naszych pociech

reklama
Margolis moim skromnym zdaniem zdecydowanie czworo, no chyba że chcesz jednej parze chrzestnych od razu zafundować dwójkę chrześniaków ale wtedy przy komunii i ślubie to ja bym im współczuła (chodzi o kasę;-) ). Poza tym nie słyszałam żeby do bliźniaków była tylko jedna para chrzestnych, ale może w Twoich stronach jest inaczej, w końcu co kraj to obyczaj.;-) :-)
 
Czy wszystkie dzieci opróczPatrycji są juz chrzczone?My chrzcimy w sobotę 12.05.W niedziele są komunie a już ktoś przed nami wybrał sobote więc się dołączyłyśmy.
 
reklama
Czy wszystkie dzieci opróczPatrycji są juz chrzczone?My chrzcimy w sobotę 12.05.W niedziele są komunie a już ktoś przed nami wybrał sobote więc się dołączyłyśmy.

Mija ja tez sie tak włąsnie zastanawiałam, bo myślałam, że Ola była chrzczona najpóźniej - chrzest był 8 kwietnia w Wielkanoc. Zdjęc jeszcze nia mam ale jak będe miała to zaraz wkleje:happy:
 
Do góry