reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

choroby dzieciaczków :(

mojemu tez sie ulewa no i te czkawki :/ najgorsze ze dzisiaj rano dalam mu antybiotyk a zaraz potem mu sie ulalo i duzo wylecialo :( w szpitalu antybiotyk dostawal dozylnie. martwie sie zeby sie to wiecej nie powtorzylo :/ a w ogole to dzisiaj rak sobie czytalam a temat zapalenia pluc i wpadlam na taka mysl ze moze ta infekcja miec zwiazek z tymi nieprawidlowymi wynikami moczu ktore mialam pod koniec ciazy. tam mialam za duzo białych krwinek ale moj lekarz stwierdzil ze jest ok. moze gdyby mi cos przepisal albo bym miala cc to uniknelibysmy zapalenia pluc ...
 
reklama
Witam LILITH PONOWNIE,TROCHE CIE NIE BYLO,ALE Z OPISU JUZ ROZUMIEM DLACZEGO.Dobrze,ze juz dochodzisz do siebie

GRATULUJE ROCZNIC SLUBU ;D ;D ;D
 
Z opisu wygląda na to że dziecko ma łojotokowe zapalenie skóry, które właśnie wygląda tak, jakby maluszek miał trądzik wieku dojrzewania.

U nas potówki wyglądają jak drobniutki czerwone krostki, ale bez białych czubeczków.
 
Kropecka, krostki skazy białkowej schodzą po maści elocom (na receptę, bo na sterydach) - skuteczna i szybka :-)
 
Witam mam dla Was pytanie czy któremuś z waszych maleństw wyszło źle badanie słuchu bo mojej córeczce wyszło źle jedno uszko tzn kontrola będzie musiała być jestem ciekawa czy ktoś miał taki problem no i jak wyszło kontrolne badanie ???Pozdrawiam majóweczki ja mamusia czerwcóweczka :) ;) :)
 
Nam wyszło źle badanie przesiewowe słuchu. Do kontroli oba uszka :( kontrola dopiero 7 sierpnia, ale mam nadzieje że będzie ok, bo mi się wydaje że mała ładnie reaguje na różne dźwięki i hałasy.
 
reklama
Nam wyszło źle jedno uszko ale nie martw sie bo ono moze być poprostu zabrudone maźią po porodzie u mnie tak było i wszystko jest ok duzo badan wychodzi źle pierwszy raz głowa do góry
 
Do góry