reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

choroby dzieciaczków :(

reklama
Maxin a mnie sie wydaje (z opisu przynajmniej), że małą męczą gazy. Może staraj sie ją dokładnie odbijać, czasem i po 2-3 razy podczas jednego karmienia..

Antoś miał wczoraj szczepienie. Bardzo ładnie to zniósł. Jak rasowy facet nawet nie zakwilił. Dodatkowo zrobiłam okład z sody...

Ale w nocy pojawiła sie gorączka (stan podgorączkowy) - 37.8 st. Pani doktor mówiła że tak może być, podałam 2ml Panadolu dla dzieci i dziś wydaje sie być ok.
Pojawił się tez katar..

Dziś potówki będe kąpąc w krochmalu zobaczymy jak pomoże, bo do tej pory kąpałam w Nadmanganianie Potasu
 
My już po szczepionce, jak narazie Amelka ładnie się sprawuje i nie marudzi. Ja na gorączkę kupiłam czopki, w razie temperatury. Jak długo występuję skutki szczepionki tzn gorączka itd. ???
 
Gadget pisze:
Julinex, a jak podajesz małemu Gripe Water? łyżeczką , butlą, pipetą?

Strzykaweczką prosto do pyszczka. Mały bardzo lubi ten smak

Kupiłam czopki homeopatyczne Viburcol - podobno są super na gorączkę, ząbkowanie, itp

Kąpiel w krochmalu super. Mały ma dziś nieskazitelną skórę. Polecam
 
dziś dopiero przyszedł do nas lekarz i na potówki kazał przemywać spir tym co pępuszek czyli 70%
w krochmalu kąpałam i tez polecam
nadmanganian tylko raz używałam ale potówki zbladły
 
Dziewczyny napiszcie mi prosze jak ta kapiel w krochmalu przygotowac bo ja zupełnie nie wiem...ten krochmal to sie robi czy kupuje...eh Wczoraj własnie bylismy znow u pediatry i nic mi nie doradziła za bardzo tylko tyle zeby nie przegrzewac i dała jakas probke kremu a jak nie przejdzie to kompac w krochmalu wlasnie. Co do ulewania to powiedziała zeby czesciej karmic...eh czesciej to ja juz chyba nie moge. Mowie ze zadko sie zdaza 3 godziny przerwy a ona ze wtedy trzeba budzic co 1,5 h. Tylko ze on nie chce przez sen ssac a pozatym to bez sensu zeby go budzic jak sobie w koncu zasnie...to ona mi na to ze albo mam ulewanie albo budzenia, fajnie nie.
 
reklama
czy te potówki wystepują wszędzie ?? bo mały ma na policzkach na brodzie i pełno na nóżkach czy to co innego??
 
Do góry