reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

choroby dzieciaczków :(

reklama
OD TEGO GORACA MALEJ WYSZLY POTOWKI,TAK MI SIE WYDAJE???MYSLALAM JUZ ZE TO UCZULENIE ,SZUKALAM W MOIM JADLOSPISIE CO NOWEGO JADLAM,ALE NIC SOBIE NIE PRZYPOMINAM,a wygladaja tak:
male czerwone krostki,niktore z biala koncowka,czy to wlasnie potowki???
 
Bosze ja juz nie moge patrzec na te krostki u mojego niunka, jest ich coraz wiecej :-[. Ide z nim jutro do przychodni moze cos poradza...? Biedactwo miał taka ładana buzke a teraz buuu...choc nie wyglada na to zeby mu przeszkadzały bo sie nie drapie ale mnie denerwuja :( Ciemieniuchy nie ma jak narazie, mam nadzieje ze to nie alergia :p
 
Abryz moze nasze chłopaki maja przyspieszony proces dojrzewania ;) Mojemu nastolatkowi dzis dr kazała przemywac 3 razy dziennie rumiankiem buzke i jak nie przejdzie to mam w piatek przyjsc do niej po cos mocniejszego... ciekawe co?

A dzis małemu sie strasznie ulewa nie wiem czemu... karmie go a on zaraz jakby wszystko z powrotem, dalej chce...karmie go i tak z 5 razy az usnał. Dziwne, nigdy az tak nie miał... ::)
 
angie ja tak miałam wczoraj dzisiaj przeszło
a co do krostek to u mnie tez sie pojawiły, nie wien co spróbuje dziś nadmanganianem
i troszke krochmalem a jak nie poradzimy sobie do wtorku to zawitamy ponownie do lekarza.
 
Moj maly tez ma takie krostki jak pisze Maxin ale one same znikaja i pediatra powiedzial ze to od goraca:)Wiec na razie sie nie martwie choc sprawdzam tazda krostke jaks ie pojawi.Wiadomo kazda mama chce aby jej maluszek byl sliczny i mial gladka skore.A jedzonko, no co z jem wszystko oprocz ciezkostrawnych rzeczy i Oskarkowi nic nie jest, zadnych uczulen itp:)
 
Angie- z tym ulewanie to u nas tez pare dni tak bylo a jenego to szczegolnie, maly pozygal sie jak fontanna az sie przestraszylismy i ulewalo mu sie duzo.Ale jak sie okazalo zjadlam ostra pizze niewiele ale jednak i taki byl tego skutek.Takze moze obserwuj co jesz dokladnie.U nas od tego czasu spokoj baczniej zwracam uwage na to co jem i malemu sie coraz mniej ulewa:)
 
reklama
izusia - dzięki za info - ni wiedziłam, ze od jedzenia se ulewa. M ojemu tez czasem się ulewa - może faktycznie coś zjadłąm nie dobrego - poobserwuję Mirka
 
Do góry