reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

ewelinna państwowo lekarz nie dopattrzył sie niczego zupełnie ale jak byłam prywatnie na usg 4D lekarz powiedziała że mam obserwować te komory boczne nie jest żle bo chłopcy moga mieś do 12 mm mój ma 9.9 ale powinno sie zakładać że jest nie 12mm a 10 tak jak było kiedyś czasem zalezy to od urody a czasem jest to wodogłowie mi lekarz odrazy sprawdziła i wodogłowie to nie jest napewno ale alarmuje bo dziewczyna o tym pisała w wątku wrześniówki że urodziło sie dzieciątko z wodogłowiem a teraz jak widze rozbierznośc miedzy państwowym lekarzema prywatnym to jestem w szoku, choć niby pomairy są bardzo podobne ale komór chyba państwowo nie sprawdzają o ile sie nie myle ja mam wizyte kolejną za 6 tyg i jeżeli te 9,9mm sie zmniejszy to jest wszytko ok jeżeli zwiększy będzie źle choć lekarz powiedziała że są małe sznse na zwiekszenie u mnie ale wiecie trzeba sie zabezpieczac i martwić na zapas w takich sytuacjach. Chodziło mi porostu o to jakie wyniki macie u swoich maluszków. A tak jak napomniałam państwowo nie mierzą z taka dokładnością bo sprząte na to nawet nie bardzo pozwala i czasem mówią lekarze że wszystko jest ok ale mogą sie tez wiele nie dopatrzeć. umnie jak narazie jest ok powiedział to państwowy i prywatny ale prywatnie powiedział że trzeba zwrócić na to uwagę bo jestem na granicy a pańtwowy powiedział super wszystko gra :no: Pozdrawiam wszystkie mamy przyszłe i juz obecne i życze zdrówka dla każdej z Nas i maluszków:-)
 
reklama
Ja chodzę cały czas prywatnie,a teraz byłam na usg w Łodzi i tam mają naprawdę super sprzęt i też 3d ale [poprostu jak mi gin pokazała te komory i powiedziała że jest ok. to więcej nie dopytywałam. Mam nawet zdjęcie główki, a właściwie mózgu , ale nic nie pisze. Jadę jeszcze raz tam na to usg dla własnej przyjemności gdzieś ok 27 tyg. to oczywiście zapytam o ten pomiar.
 
dziewczyny, ja równiez sie pochwalę, u nas bedzie dziewczynka, moje wszelkie przeczucia się nie sprawdziły. Lekarz jest pewny na 90 % więc chyba raczej dziewczynka, zreszta dla mnie to bez znaczenia, najważniejsze że jest zdrowe
 
gratuluję:-):-):tak::tak::tak::tak:
to statystyka standardowo

101 dziewczyn na liście (nieżle nie??:-))
20 potwierdzonych dziewczynek

25 potwierdzonych chłopców

Dziewczynki gonią facetów:tak::tak::tak::tak:
 
no mam nadzieję, że dogonią :-) liczę na moją dzidzie, że nie zawiedzie mamuni :-p

wkurza mnie, że moja mama zamiast mówić do brzuszka 'rosnij dzidzia rośnij" to mówi "rośnij penisku rośnij" :-( złośliwa jest
 
reklama
post ptaszyna to widzę, że chłopców mamy wiecej, nono to dziewczyny nasze bedą mialy w czym wybierac hihihi ;-);-);-);-)


eli a Twoja mama to chyba bardzo byc chciała wnuka.... oj te mamy. Bo moja od poczatku upierała sie że będzie DZIEWCZYNKA i wygrała....


Wyobrazcie sobie, że mnie jako matke intuicja zawiodła, cały czas w 99% miałam przeczucia na CHLOPCA a okazala się DZIEWCZYNKA z czego bardzo bardzo sie cieszę!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry