reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

Ja też się pomyliłam w swoich przeczuciach-od początku czułam, że będzie chłopiec, prawie bym sobie dała rękę za to uciąć i niestety się pomyliłam:confused: Ale już się przyzwyczaiłam do myśli, ze będzie dziewczynka


ja tez, byłam swiecie przekonana ze bedzie drugi mały męski zawodnik mi po domu biegał :tak:
 
reklama
Ja nadal utrzymuję wersję przeczucia na dziewczynkę:sorry2::sorry2::sorry2: A może to bardziej pragnienie...:sorry2::sorry2::sorry2: Sama nie wiem. I jeszcze przed chwilą dzwoniła do mnie moja najlepsza kumpela z Polski i mówi - i jak tam wiesz już? Mam już zacząć pakować ubranka i inne rzeczy dla dziecka? - a ja na to, że jeszcze nie wiem, hehehe - bo ona ma 2 córeczki i ciuszki kupowała typowe dla dziewczynek - więc zobaczymy czy będę mogła z nich skorzystać, a raczej moje maleństwo:-p:-p:-p
 
Dzięki Oli - wpływu i tak na to niestety nie mamy:sorry2: Ale M z kolei nie dopuszcza do siebie myśli, że to może być dziewczynka - ma być chłopczyk i już! I weź tu bądź mądry!!!:-D:-D:-D
 
wiola oby plec dzidzi okazała sie taka jaka naprawde pragniesz!!!!

a-niutek
my z mężem jak mówilismy do brzuszka mały, to dziś juz mąż mowił "malutka spij dobrze, do jutra" itd wiec chyba powoli zaczyna się przestawiać :-)

reniferek
no własnie wszystko kupowałam z myslą o synku, a tu kobitka, hehe dobrze, że dziewczynka jakoś w niebieskim sie bedzie prezentować, co prawda troche rozowych rzeczy tez mam :tak::tak::tak: jakis chyba pajac, kilka bodów i spioszków.... hihihi bedzie dobrze, licze na kuzynki....
 
U mnie będzie dziewczynka !!! Udało się :-D bo planowaliśmy córeczkę - przez kilka miesięcy byłam na odpowiedniej diecie sprzyjającej poczęciu dziewczynki i wyliczałam odpowiednie dni. Ale kiedy już okazało się że jestem w ciąży bałam się rozczarowania i wmówiłam sobie że będzie chłopiec, zresztą u nas w rodzinie są sami chłopcy - idąc na USG nawet nie byłam zbytnio ciekwa płci bo byłam pewna że chłopiec a gin mówi - na 100% dziewczynka :tak::-D M jest przeszczęśliwy, synek też bo chciał siostrę a do mnie to jeszcze nie dociera bo tak mocno wmówiłam sobie chłopca...ale już dzisiaj kupiłam pierwszą sukienusię - jakie to przyjemne...
 
Dziewczyny no nie wiem skad mam te zdolnosci moze to moj znak zodiaku-Rybki:tak:Powiem Wam jeszcze ze ja czuje u siebie teraz dziewczynke coraz bardziej, a wiem juz ze bedzie synus:-D:-D:szok:

Jagooodka no ja mysle ze bedziesz miala jednak synusia;-):tak:
Gatta83 kochana nad Toba to ja musialabym sie glebiej zastanowic:tak:;-):-D
Oli to sie zastanawiaj;) czekam na przemyslenia;) ale jestem ciekawa hihihi cos Ci moze potrzebne do okreslenia plci dziecka;) ?
 
indygo - wobec tego ogromne gratulacje! ja trzecią ciaże tez musze zaplanowac, bo drugi miał byc chłopiec i sie nie udało, wiec bedziemy jeszcze kombinowac z trzecim dzieckiem... nie wierzyłam w te diety na określoną płec, ale po tym co piszesz - chyba warto?
 
gratki wielkie :)
Reniferek..no wiem wiem ale i tak dużo:tak::tak::tak: tych dziewczyn
Jak będziemy robić listę dzieciaczków to wtedy będzie bardziej wiarygodna:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry