reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

Hey dziewczyny ,ja myślałam że dziś sie dowiem ,a tu kicha. Musze czekać do 26 maja na moje badanie połówkowe (z tego wychodzi ,że bede miała w 22 tygodniu robione) , wkońcu sie dowiem jaka płeć i czy wszystko ok. Już sie cieszyłam ,że dzisiaj ,a tu się okazało ,że mam czekać na innego gina. Coś czuje ,że bedą mi się dłużyć te dwa tygodnie. Jak się dowiem to napisze. :-)
 
reklama
Dziex dziewczyny :)

Oli no za pierwszym razem wahadelko, ale moj M byl niecierpliwy wiec pozniej sama sobie zrobilam w spokoju to kolko :-D Ale cala reszta objawow na dziewczynke, a ten lunarny raz na dziewczynke, raz na chlopca... te wrozby to w ogole zmylka jakas u mnie hehe :-D
 
gatta gdzie robisz to 3D we Wrocławiu??????????? Bo ja jestem zapisana do corfamed`u na piątek i też na 16:20 chyba że polecasz kogoś innego kto z fachem w ręku zrobi USG 3 i 4 D nagra filmik na DVD i udzieli informacji co do płci i dzidzi ogólnie....?????????????????

Ninonka, idziesz w piatek, czyli 3 dni po mnie(a mamy ten sam termin;) ). Mnie powiedzial, ze najlepiej w 24 tygodniu;( Tobie mowili, ze teraz juz mozesz? ja jestem zawiedziona moim 3d (4d tam nie ma). zastanawiam sie czy nie pojsc tam, gdzie Ty. ile tam kosztuje usg i czy dlugo sie czeka na miejsce? jak bedziesz po to napisz jakie wrazenia, strasznie jestem ciekawa. trzymam kciuki!!
 
Gratulacje !!!
wiecei co coraz bardziej pobudzacie moją ciekawość, ja też jednak chcę już znać płeć maluszka:)
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie stwierdzam z wielkim rozczarowaniem że dzis po badanie połokowym na usg 4D wyszło że będzie CHŁOPAK :wściekła/y::szok::angry::no::baffled::sorry2: liczyłam co prawda na dziewczynkę ale za to mój M jest w niebo wzięty gratuluje wszystkim co znają juz płeć swojej kruszynki i tym co mają dziewczynkę gratuluje podwójnie heheheheh. Powiedzcie mi czy może znacie wynik badania komór bocznych mózgu u swoich maluszków bo chcialam wiedzieć jak to wyglada u innych dziewczyn. oznacza sie to Vp obustonne i wynik podaje w milimetrach. Pilnie proszę o odpowiedz
 
Paula no gratuluje chlopca :) A zwlaszcza twojemu M skoro teraz taki dumny chodzi :-D No i dziex za gratulacje dla mam dziewczynek.. a ja juz na druga czekam hyhy
 
Kolejny chlopczyk Paula GRATULACJE:-)

Zauwazylam ze bardzo czesto jest tak ze jak pierwsza sie rodzi dziewczynka to druga tez, no i z chlopcami to samo:tak: Parki sa owszem ale juz mniej...ciekawe dlaczego tak jest:-p:confused:
 
reklama
hej
w ppniedzialek bylam na usg nie ukrywam ze troskze zwiedziona jestem no ale nic nie jest jeszcze przesadzone :-)
nie szlo zbytnio maluszka podejrzec ale ginka na sile chciala zobaczc i mowi ze wydaje jej sie ze jednak chlopak ale nie jest pewna i zeby tego nie brac do siebie bo reki ani glowy nie da sobie uciac tak wiec narazie nadal mam niespodzianke a tak marzy mi sie dziewczynka :/
powiem wam tyle z synkeim w ciazy wygladalam super jadlam same kwasne i w ogole inaczej sie czulam a przede wszystkim wymiotowalam teraz cisza jem non stop slodkie bez tego obejsc sie nie moge :szok: na kwasne parzec nie moge syenk mowi do brzuszka caly czas ze tam jego siostra mieszka :-D tak wiec dopoki moja ginka nie powie mi ze raczej na pewno chlopak mam cicha nadzieje na ta dziewczynke a i brzuszek mam inny taki wiejkszy i typową pileczke a z synkiem mialam maly ale za to porozciagany :-D
 
Do góry