reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

Wyobrazcie sobie, że mnie jako matke intuicja zawiodła, cały czas w 99% miałam przeczucia na CHLOPCA a okazala się DZIEWCZYNKA z czego bardzo bardzo sie cieszę!

Ninonka mnie nie zawiodla ta intuicja od poczatku czulam ze bede miala synusia, tylko przed usg cos mi sie pokrecilo, ale kochana u Ciebie od razu mowilam ze bedzie coreczka i zgadlam!!!Moze zostane wrozka ....:-D:-D:-D

Bardzo sie ciesze i GRATULUJE DZIEWCZYNKI,:tak::-) teraz juz wiesz jaki kolor ciuszkow wybierac;-):-)
 
reklama
Wiola tak wlasnie piszac zastanawialam sie jak bedzie u Ciebie;-):-):confused:Ciekawe....ja nadal twierdze ze synus;-):-):tak:
 
Ninonka gratulaje!!!!! dziewczynki "gonia"chlopcow!

Oli, a Ty skad masz te zdonosci jasnowidzenia? moze i mnie wywrozysz?;)

ja mam czuja na chlopca (drugiego), ale tak, jak u Ninonki, moja mama tez uparcie twierdzi,ze dziewczynka!
 
Oli to ja też w kolejce, będziesz naszą osobistą wróżką!! :-D:-D
Ja mam nosa na dziewczynkę, ale jeśli mam intuicję po mamie, to na pewno chłopak będzie. ;-)
My z siostrą, kiedy byłyśmy u mamy w brzuszku byłyśmy Bartkami :-D:rofl2:
 
Dziewczyny no nie wiem skad mam te zdolnosci moze to moj znak zodiaku-Rybki:tak:Powiem Wam jeszcze ze ja czuje u siebie teraz dziewczynke coraz bardziej, a wiem juz ze bedzie synus:-D:-D:szok:

Jagooodka no ja mysle ze bedziesz miala jednak synusia;-):tak:
Gatta83 kochana nad Toba to ja musialabym sie glebiej zastanowic:tak:;-):-D
 
oli na wróżkę, hehe, ale widzisz w moim przypadku Cie się udało hihihi.
A ja tez jestem rybka :tak::tak::tak: tylko, że intuicja mnie zawiodła hehe :-D
 
ja jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy, czulam ze to chlopak, tak po prostu... pozniej na usg wyszlo ze to raczej baba, wiec lekki zawod a potem radosc- sukieneczki, kokardki.....
i potem usg w 7 miesiacu i.... !!!!... nagle cos pomiedy nuzkami wyroslo :D :D :D wiec jednak moje przeczucia sie sprawily
przez wiekszosc ciazy to ja sledzie jadlam, a ich nienawidze takna prawde, wszystko co z octem i kwaszone ogorki... :D;-)
 
ninonka - ogromne gratulacje! czułam w kosciach ze bedzie kobietka jak zaczełas kupowac ubranka bardziej pod chłopca i z myslą o synku... ;-):tak:

ptaszynko - połowa z tych mamus chyba i tak sie nie udziela :confused:
 
reklama
Ja też się pomyliłam w swoich przeczuciach-od początku czułam, że będzie chłopiec, prawie bym sobie dała rękę za to uciąć i niestety się pomyliłam:confused: Ale już się przyzwyczaiłam do myśli, ze będzie dziewczynka
 
Do góry