reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

Właśnie sprawdziłam na tej stronce co podała anetix na Komu Chłopca, Komu Dziwczynkę ? i wyszła mi dziewuszka a z USG mam zapewnionego SYNECZKA. Sprawdziłam też jak to było przy pierwszej ciąży i wychodzi mi równiez córcia a mam wspaniałego syneczka. Moja teściowa natomiast nie wierzy w USG i czeka na płeć do narodzin.
 
reklama
Mnie z tej stronki Komu Chłopca, Komu Dziwczynkę ? wychodzi córeczka, a chłopak już 3 razy pokazywał co ma między nóżkami - na każdym USG się wystawia, żeby czasem nikt nie przeoczył ;-)
A z pierwszym dzieckiem nie mam jak sprawdzić, bo zapłodnienie było na przełomie miesięcy i akurat z jednego miesiąca miała być dziewczynka, z drugiego chłopiec.
 
Mnie z tej stronki wychodzi syn i już dwukrotnie na usg mój synek postarał się żeby wszyscy dokładnie widzieli co ma między nóżkami. Nie mam więc złudzeń... BĘDZIE SYNECZEK:-)
 
mi z tabeli wychodzi synek , ja mam przeczucia że to jednak dziewczynka a co wykaże usg dowiem się jutro jeśli się nie wypnie pupką :) a ta tabela to wogole niewiem na jakiej podstawie jest wpisana bo co ma do tego wiek i data rozwiazania hehe
 
reklama
Przy tej tabelce jest zastrzeżenie,że sprawdza się jeśli mamy regularne cykle...u mnie i większości znajomych się zgadza:-)
Znalazłam jeszcze coś takiego BABY GENDER PREDICTOR TEST ale tylko kilka osób mi się zgodziło...nawet mój mąż powinien być dziewczynką a moja siostra chłopcem :-D
Może uda nam się znaleźć coś co się będzie częściej zgadzało niż nie zgadzało...szukajcie i sprawdzajmy :-) zawsze to dobra zabawa :-)
Żeby nie było mam jeszcze coś...kolor brodawek ;-)
podobno jeśli kolor otoczki i brodawki jest taki sam-będzie dziewczynka a jeśli będzie wyraźnie widać dwa kolory,a dokładniej jeśli otoczka jest brązowa a brodawka różowa-wróży to chłopca...jest to podobno związane z hormonami...
w pierwszej ciąży się sprawdziło,miałam wyraźne dwa kolory i jest chłop :-)
Pozdrawiam Was mamuśki :sorry:
 
Do góry