reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

reklama
Post_ptaszyna apeluje do Ciebie !!! :-D:-D:-D Wybralismy imiona i mozesz tam dopisac na liste wrzesnioweczek! KINGA JOANNA (na drugie) :rofl:
 
Post_ptaszyna apeluje do Ciebie !!! :-D:-D:-D Wybralismy imiona i mozesz tam dopisac na liste wrzesnioweczek! KINGA JOANNA (na drugie) :rofl:

No i pieknieee, gratuluje wyboru, jednak Kinnga byla od poczatku i tak zostalo:tak:;-)


Apropo kalendarza chinskiego to mi ze wszystkich wrozb sie sprawdzil tylko ten kalendarz, wszedzie wychodzila coreczka:-pale to moze przypadek:confused::-p
 
No juz malo co a nie bylaby Maja.. ale moja kolezanka poronila... jakis czas temu, dlugo sie staraja o dzidziusia i nic, a chcieli Maje.. wiec juz sobie odpuscilam.. I dokladnie.. Kinga byla od zawsze.. nawet jak jej w planach nie bylo hahaha wiec nie wiem, nad czym ja sie zastanawialam !:-D:-D:-D
 
Ja miałam przeczucie od początku, że będzie synuś:-)
mój chłopak też no i w 18 tygodniu nasz skarbek pokazał co tam chowa między nogami :D Przeczucie się sprawdziło:tak:
 
Eli88 i Ewelin dzieki za odp. Szukalam o tym na necie ale bylo tylko o tym zapaleniu odnosnie do tarczycy a nic nie bylo o sercu.Przed wczoraj bylam u mojej gin.wiec sie jej zapytalam o to a ona ze nie trzeba dalszej diagnostyki i ze to nie jest grozne dla dziecka i ze teraz nie mozna nic zrobic.Podobno po porodzie przeprowadza badania i u dzieci z tym zapaleniem slychac szmery w sercu ( dlatego robia Echo pozniej i jest wszystko ok).
 
To teraz moja kolej dziś byłam u lekarza i okazało sie ,że CHŁOPIEC ,a więc moje przeczucie mnie nie zawiodło. Imię dawno wybrał już M ,a więc bedzie Kacper. :-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
jeżeli chodzi o marzenia, to chcielibyśmy córeczkę ....... :tak::-D:tak: pierwsze było niespodzianką aż do porodu, choć wewnętrznie czułam,że to jednak chłopiec i jest Kacperek ....... :tak: teraz jeżeli chodzi o wróżby z obrączką i te % to wychodzi dziewczynka, jeżeli chodzi o tablice chińskie to jednak chłopiec, jeżeli chodzi o opinie innych to tez mówią,że dziewczynka, a ja co czuję ............ na razie chyba tylko tyle,że rośnie we mnie małe szczęście ......:tak: które wczoraj miało już 10 cm

a rzeczywistośc pokazała,że jednak chłopiec :tak: wczorajsze USG nie pozostawia wątpliwości, między nóżkami wyraźnie było widać to "coś" ..... :tak::-D:tak: i ważyło 500 gram .....
 
Do góry