reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

ewa - gratulacje!

jarzębinko - kacperek bedzie miał towarzysza do zabaw! może trzecia bedzie mała królewna ;-)
 
reklama
Jarzebinko witaj w klubie:tak::-)GRATULACJE;-) Jednak ze wszytskich wrozb i Tobie sprawdza sie tabela chinska;-)
 
Witam Was wszystkie i na początku gratuluję ciąż
Ja mam już prawie 3-letniego synka i 9-cio tygodniową małą fasolkę w brzuchu.Jeszcze długo poczekam na płeć :-)
Z chińskiego kalendarza wychodzi mi dziewczynka...z synkiem też się sprawdza.
W pierwszej ciąży mdłości miałam dopiero w 3 miesiącu a teraz muli mnie cały dzień od 4-go tygodnia,poprzednio wcale nie przytyłam do 3-go miesiąca a teraz już ledwie mieszczę się w spodnie...zachcianek chyba nie mam szczególnych chociaż mam większą ochotę na owoce...truskawki mogłabym jeść i jeść :-)
Wiadomo,każda ciąża jest inna ale ciekawostką jest to,że z synkiem w ciąży miałam straszną potrzebę czegoś kwaśnego...od wczesnych tygodni ssałam witaminę c i wyszukiwałam żelek,które mogłyby być kwaskowe...teraz natomiast prawie wszystko wydaje mi się zbyt kwaśne i aż mam ślinotok jak sobie pomyślę o kwaśnych żelkach...z tym,że na słodycze też nie mam zwiększonej ochoty.Może to jeszcze zbyt wcześnie?
Najgorzej drażni mnie to,że nie mam kompletnie żadnego przeczucia co do płci...myśląc o drugim dziecku,które właśnie się rozwija w moim brzuchu,myślę jak o tym,które już mam,tak jakbym cofnęła czas...dziwne,nie?
Fajnie byłoby mieć córeczkę ale wiadomo...najważniejsze,żeby było zdrowe!
Pozdrawiam
 
Anetrix ja od początku ciązy miałam przeczucie, że będę miała chłopca. I co-i będzie dziewczynka :-) A wszystkie symptomy wskazywały na chłopca.
 
Dziewczyny,jest tyle tych chińskich kalendarzy,że już zgłupiałam :eek:
Mnie synek sprawdził się z tego na Komu Chłopca, Komu Dziwczynkę ? i wielu znajomym też się sprawdziło.Natomiast chiński lunarny kalendarz nie sprawdza się ani mnie ani części znajomych...może to nie ta sama strefa czasowa?
Napiszcie z jakich kalendarzy sprawdza Wam się najczęściej płeć...
 
mnie to się nie sprawdza ..... napisane C a ma być S
nam się sprawdziło wg dni starań :) z racji tego że plemniki męskie są szybkie ale żyją krócej a plemniki damskie powolne i dłużej żyją ..... to starania na 5-3 dni przed tymi dniami jest prawdopodobne na 70 % że będzie dziewczynka a na 3-0 84 % że będzie chłopak ..... usłyszeliśmy o tym na kursach w poradni małżeńskiej i tak też zastosowaliśmy :) no i jest chłopak :D tak jak chcieliśmy ..... no i z wróżby na lewej ręce też wychodzi chłopak :D
 
Z tego i z lunarnego wychodzi mi syn-tak jak po pierwszym usg,ale na ostatnim było widać raczej dziewczynkę więc nie wiem już sama:baffled:
Na lunarnym sprawdzają mi się córki i mojej mamie -ale na tym tylko jedna-młodsza jest już synem:eek:
Może na następnym usg się dowiemy-myślę że tak ok 30 tyg.sobie zafunduje z ciekawości-narazie smaki mam typowo na panienkę -same słodkości:-)
 
Ja jestem juz poczatek 24 tygodnia i mialam usg jakos z dwa tygodnie temu,i najlepsze jest to że moja lekarka widziała płeć a nie chciała mi powiedzieć co to jest...:eek: bo mowiła że nie jest pewna jeszcze:-) ale coś mi mówi że to chłopiec..chociaż każdy mówi ze wyglądam jak mam mieć dziewczynke..już całkiem zgupiałam:baffled:
 
reklama
No to z tego kalendarza wychodzi mi dziewczynka.. :rofl2: Pokrecone to wszystko u mnie :rofl2: czekamy na Kinge :-D:-D:-D
 
Do góry