reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

reklama
dzisiaj gin potwierdził moje przeczucia i bedzie dziewczynka :) co prawda nie powiedzial ze na 100% bo sie odwrocilo ale ja i tak juz wiem :)
 
Przy tej tabelce jest zastrzeżenie,że sprawdza się jeśli mamy regularne cykle...u mnie i większości znajomych się zgadza:-)
Znalazłam jeszcze coś takiego BABY GENDER PREDICTOR TEST ale tylko kilka osób mi się zgodziło...nawet mój mąż powinien być dziewczynką a moja siostra chłopcem :-D
:sorry:
A u mnie sie zgadza wszystko... a nie mialam regularnych cykli :sorry:
 
Mi wychodzi synus i jest synus :tak:;-)

Ale duzo dziewczynek jest!!!!!!!
Gratuluje Wiola:tak::-)
Widzisz u Ninonki przewidzialam core a u Ciebie sie pomylilam:-p:tak::sorry:
 
Z chińskiego kalendarza wychodzi mi dziewczynka...z synkiem też się sprawdza.
W pierwszej ciąży mdłości miałam dopiero w 3 miesiącu a teraz muli mnie cały dzień od 4-go tygodnia,poprzednio wcale nie przytyłam do 3-go miesiąca a teraz już ledwie mieszczę się w spodnie...zachcianek chyba nie mam szczególnych chociaż mam większą ochotę na owoce...truskawki mogłabym jeść i jeść :-)
Wiadomo,każda ciąża jest inna ale ciekawostką jest to,że z synkiem w ciąży miałam straszną potrzebę czegoś kwaśnego...od wczesnych tygodni ssałam witaminę c i wyszukiwałam żelek,które mogłyby być kwaskowe...teraz natomiast prawie wszystko wydaje mi się zbyt kwaśne i aż mam ślinotok jak sobie pomyślę o kwaśnych żelkach...z tym,że na słodycze też nie mam zwiększonej ochoty.Może to jeszcze zbyt wcześnie?

U mnie to samo!Mam juz synka, teraz ciaze przechodze zupelnie inaczej:tak:wyglad brzuszka zupelnie inny, taki rozlany, jem same lody truskawki i slodycze, z Olivierkiem jadlam kwasne i co??? Tym razem tez jest synus wiec nie ma chyba na to reguly:no::tak:;-)
 
reklama
Do góry