reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

reklama
OLI, a Ty w koncu przeczuj kogo ja tam mam w brzuchu! nastepne usg dopiero za 2 tyg bede miala, a chce juz wiedziec;)

oj kochana jakos nic u Ciebie nie moge wyczuc:szok:;-)widzisz jaka ze mnie wrozka:-pa dalas fotke swojego brzusia na forum,:confused: bo nie zauwazylam, jak tak podaj prosze strone to lukne:tak:;-):-)
 
już po wizycie i płeć wciąż nieznana :-(

Eli masz,jak ja!! a czlowiek sie tak doczekac nie moze! dlaczego nieznana? nie chciala sie dzidzia pokazac?

Oli nie wkleilam swojego jeszcze. nie bylo co specjalnie. ale mimo wszystko wkleje dzis lub jutro to dam znac;) a to Ty wrozka z ksztaltu brzucha jestes;)
 
gin powiedział, że jak będziemy serduszka słuchać i będzie wszystko ładnie to nie robimy na razie USG bo trochę dzisiaj wymęczyliśmy dzidzie.. tak mi ponaciskał dzisiaj brzusio, że szkoda gadać.. ale powiedział, że tak trzeba.. ale nie wiem co konkretnie badał.. ogólnie chyba chodziło o te moja popuchnięcia... ale mam wizytę za 2 tyg znowu i pewnie wtedy USG a jak nie to na pewno 18czerwca już sama poproszę.. sama nie popieram czestego usg... moje maleństwo nawet słuchania serduszka nie lubi.. spod sondy ucieka zmierzyć się normalnie nie da:baffled: na usg ostatnim było to samo.. gin robił to usg chyba 15 min bo dzidzia tak szalała że nic się zmierzyć nie dało.. ehh.. a później sie na nas wypięło moje dzieciątko i pobadane:baffled:
 
Oli nie wkleilam swojego jeszcze. nie bylo co specjalnie. ale mimo wszystko wkleje dzis lub jutro to dam znac;) a to Ty wrozka z ksztaltu brzucha jestes;
nie no zadna ze mnie wrozka, ale czasem ma czutke i jak mam to mowie, jak np u Ninonki i Wioli:tak:;-):-)Czekamy na brzusio:tak:

gin powiedział, że jak będziemy serduszka słuchać i będzie wszystko ładnie to nie robimy na razie USG bo trochę dzisiaj wymęczyliśmy dzidzie.. tak mi ponaciskał dzisiaj brzusio, że szkoda gadać.. ale powiedział, że tak trzeba.. ale nie wiem co konkretnie badał.. ogólnie chyba chodziło o te moja popuchnięcia... ale mam wizytę za 2 tyg znowu i pewnie wtedy USG a jak nie to na pewno 18czerwca już sama poproszę.. sama nie popieram czestego usg... moje maleństwo nawet słuchania serduszka nie lubi.. spod sondy ucieka zmierzyć się normalnie nie da:baffled: na usg ostatnim było to samo.. gin robił to usg chyba 15 min bo dzidzia tak szalała że nic się zmierzyć nie dało.. ehh.. a później sie na nas wypięło moje dzieciątko i pobadane:baffled:

Najwazniejsze ze dzidzia zdrowa, przyjdzie czas to sie dowiesz kto tam siedzi w brzucholku, widocznie Wasze dzieciatko za wszelka cene chce Wam zrobic wielkaaaa niespodzianke:-p:-):tak:;-)A powiedz mi Eli to Wasze pierwsze dziecko?Z tego co wyczytalam wolabys coreczke tak? A sprawdzalas sobie jaka plec ci wychodzi w kalendarzu chinskim?
 
no z tym chińskim kalendarzem to chyba tak nie do końca sie zgadza, choc w moim przypadku się okaze jak się narodzi moje dziecię. USG pokazało dziewczynkę, w chińskim chłopiec, zreszta ja też większą część dotychczasowej ciązy byłam przekonana ze chłopca bede mieć. Niewazne, co ma byc to bedzie
 
pierwsze.. tak.. nawet sama go tu podawałam.. wychodzi chłopczyk... chce córeczkę bo wydaje mi się, że lepiej jest jak dziewczynka w rodzenstwie jest starsza... sama byłam młodsza i wiem, że zawsze marzyłam o bardziej wyrozumiałym rodzeństwie :baffled:
 
reklama
Do góry