reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

reklama
Gratulacje.
My też planowaliśmy płeć dzidziusia i wyglada na to z usg że się udało, ja mam bardzo długie cykle i owulację ok 18 dnia zawsze, cykl wcześniej robiłam testy owulacyjne i wyszło, ze owulacja jest ok 19 dnia, staraliśmy się, beta hcg wyszła ciażowa, ale szybko spadła, wiec nie wyszło w tym cyklu, w następnym liczyłam na szczęście, współżyliśmy właśnie ok 18-19 dnia i udało się, po 6 dziewczynkach w rodzinie będzie w końcu pierwszy chłopczyk:):):)
 
Eli, sny podobno czyta sie odwrotnie, ale mi sie tez śnił chłopczyk no i mam :-) więc jak widać się nie sprawdziło. Koniecznie sie pochwal po wizycie kto sie ukazał w twoim brzuszku ;-)
 
Eli, sny podobno czyta sie odwrotnie, ale mi sie tez śnił chłopczyk no i mam :-) więc jak widać się nie sprawdziło. Koniecznie sie pochwal po wizycie kto sie ukazał w twoim brzuszku ;-)

Eli mi tez sie snil chlopczyk i mam:-):-):-)

powodzenia!!!!trzymamy kciuki:tak:
 
reklama
Do góry