reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

Reniferku gratuluję!! pierwsza dziewuszka na 100%!! :-D
To jednak nie będzie Natalia? ;-)
zwyciezyła wiktoria ;) mąz mi w koncu dał wolną ręke...

No to gratulacje kochana!!! Będziesz miała takim sposobem parkę w domu !!!:tak::tak::tak: Super!!!
A powiedz jak było z Toimi mdłościami i zachciankami???

zachcianki : winogrona czerwone, ogórki małosolne, żarcie chińskie co 2 dzień, zero słodyczy... mdłosci do ok 14 tygodnia, zaleczałam je zupkami chińskimi amino...
 
reklama
zwyciezyła wiktoria ;) mąz mi w koncu dał wolną ręke...



zachcianki : winogrona czerwone, ogórki małosolne, żarcie chińskie co 2 dzień, zero słodyczy... mdłosci do ok 14 tygodnia, zaleczałam je zupkami chińskimi amino...

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D nie wierze poprostu w Twój jadłospis, hehehehehe:-D:-D:-D:-D jak byś opisywała moje zachcianki.... :-D:-D:-D:-D:-D
Winogrona z biedronki czerwone oczywiście, zupki chińskie, a dokładnie rosół bo od innych mnie odrzucało i tez były to amino i vifona, od słodyczy odrzuciło mnie totalnie i mdłości tylko na początku ciąży ja w sumie tak do 11/12 TC
A do brzuszka mówie w płci męskiej, a przeczucia mam na dziewczynkę, zobaczymy.... o ile pokarze co tam ma 3 kwietnia :)
 
Alex gratuluję syneczka, a Renifer gratuluję córci. Ja za tydzień mam USG tu w Anglii więc może również dowiem się czy w brzusiu jest Roksanka czy Oliwier
 
dziewczyny a na takim zwykłym usg 2d to szansa rozpoznania płci jest duża ? bo z tego co słyszę na około to nikt w te 2d nie wierzy i każdy idzie na 3/4d ;-)
 
reklama
Do góry