reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

reklama
Alex nie będę bardziej orginalna poprostu: gratuluje!

P.S.
Ja dziś taka zamotana byłam że po południu szukałam wieści od Ciebie na wątku Wrzesień 2009 :tak::tak::tak:
 
Alex gratulacje synalka!!!!!!!!! :-):-):-)
Zazdroszcze tym dziewczynom ktore juz znaja plec:-p:tak:
Oby do 5 maja polowkowe;-)

Alex powiedz mi kochana, Ty przeczuwalas synka, prawda???? Rozumiem ze z obraczka nie wrozylas bo jej nie masz, ale z igla na nitce nad brzuszkiem wrozylas??I kto wyszedl???:tak::-)Jeszcze raz gratulacjeeeeeee:happy:
Przeczuwałam chłopca, bo nie miałam kompletnie mdłości, odrzuciło mnie od słodyczy które wcześniej kochałam, polubiłam mięsko i warzywa.;-) Zresztą takie kobiece przeczucie mi mówiło że chłopaczek. W chińskim kalendarzu lunarnym chłopak - czyli potwierdziło się.:tak: Jeśli chodzi o wróżbę z igłą na nitce to różnie mi się kręciło więc ciężko było mi określić. :sorry:
 
Alex cieszę się, że dzidzia nie wypięła się dupką i mogłaś zobaczyć to i owo ;-) Gratuluję tego owego hihihi :-D
Same chłopaki tylko Reniferek się wyłamała i nie wychodowała pisiorka hehehe
Ja muszę czekać do 20.04 :sorry:
 
Dziewczyny, a może autorka _Oli_ tego wątku zrobiła by liste nas, która czego się spodziewa, oczywiście po potwierdzeniu przez badanie USG​
 
reklama
Do góry