reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chlopiec czy dziewczynka? Nasze przeczucia, usg, wrozby

reklama
Hej, Pierwsze dziecko miało być dziewczynką, wszyscy tak mówili, ale urodził się chłopak.Wg tabeli, którą sprawdziłam powinien być chłopak i był.Teraz wychodzi mi dziewczynka. Baaardzo bym chciała, ale...co bedzie to bedzie, byle zdrowe, bo na razie to mam same problemy, 3 mocne krwawienia i plamienie cały czas.Jednak nie poddam się.Walczę o każdy dzień zwolnienia (bo to Irlandia) i siedzę w domku. Byle do września. USG za miesiąc.Pozdrawiam
 
Walczę o każdy dzień zwolnienia (bo to Irlandia) i siedzę w domku. Byle do września. USG za miesiąc.Pozdrawiam
Tak to prawda z tymi zwolnieniami i w Anglii i w Irlandii jak slysze... masakra jakas, w Polsce sie idzie raz raz i zwolnienie od 3 mc, mozna sobie lezec w domku... a tu musi sie tragedia stac..
 
Mam podobnie w Niemczech. Co tydzien zasuwam do ginki po nowe zwolnienie. Pewnie jak przestane plamic, to sie skonczy to dobre...

A co do plci, to ja od samego poczatku mialam przeczucie, ze to dziewczynka. Nawet juz sie przyzwyczailam do imienia dla niej, a teraz sie okazalo, ze to podobno chlopiec, no i musze sie na nowo przyzwyczaic. A moze sie przy porodzie okaze, ze to dziewczynka (tak jak u mojej kuzynki)?
 
A co do plci, to ja od samego poczatku mialam przeczucie, ze to dziewczynka. Nawet juz sie przyzwyczailam do imienia dla niej, a teraz sie okazalo, ze to podobno chlopiec, no i musze sie na nowo przyzwyczaic. A moze sie przy porodzie okaze, ze to dziewczynka (tak jak u mojej kuzynki)?
U mnie tez tak bylo, czulam,ze dziewczynka, pozniej powiedzieli,ze chlopak to mowilam juz po imieniu, Macius.. i sie chyba obrazila, przyszla po terminie i dziewczynka jednak :-D:-D:-D
 
ja mam przeczucie na chłopaka.....w poprzedniej ciąży batrdzo chcieliśmy syna, ale wiecznie mówiłam podświadomie niunia, dzidzia, i wyszła córcia-dowiedziałam się w 32tyg dopiero!
Teraz mi obojętne, staram sie nie nastawiać na syna, ale kazdy go przepowiada i ja wiecznie mówie dzidziuś, on, choć za słowa sie nie łapię, to mam jakieś takie przeczucie.
 
szyszunka..to ja trzymam kciukasy za syneczka. Ja bardziej nastawiałam się na dziewczynke choć wiadomo chcielismy dla odmiany chłopca i się udało:-):-):-):-)...ale jak pomyślę to dziewczynka tez byłaby super
 
reklama
No dziewczyny. :-D To i ja się dziś dowiedziałam. :rofl2: Mam synka!!!! Widziałam pisiorka, trochę nie wyraźnie, ale pani doktor nie miała wątpliwości.:-D:-D Moje przeczucia się sprawdziły.:-D
Czekamy więc na Rysia albo Tomka.;-);-)
 
Do góry