reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę mieć dziecko...

No Ellisse się odezwała wreszcie:) Poczekaj z tym pytaniem,ale niezbyt długo, bo później bankowo jakaś afera wyjdzie..

Cornelka nadal cisza? może to przejściowe?

Shirra! Rób test:D bo ciekawa jestem:p

A ja właśnie wstałam...śnił mi się mój ślub.....cywilny choć miałam białą suknię ślubną...bez wesela, bo byłam w ciąży...ale nie było fajnie...nie wiem czemu...w zasadzie bez rewelacji...no cóż:) mam nadzieje,że prawdziwe wesele jeśli kiedyś nastąpi to będzie bajkowe:p

Patrycja czekamy na zdjęcia!!! i opowieści:)
 
reklama
Ale miałam dzień .. . Pindy wysłały mnie do sklepu. Jedna dała mi 50 zł. Rozmieniłam je kupujac wode i takie tam pierdoły. No i 40 zł zgubiłam .. Nie dosc, że nie mam kasy to jeszcze zgubiłam nie swoje pieniądze. Mówie Wam ale sie naryczałam ... Może to TYLKO 40 zł ale dla mnie 40 zł to kupa kasy :(

Testu nie robie, nie widze takiej potrzeby na razie. Zresztą mam dość robienia testów i patrzenia na jedną kreske. Może to przesilenie jesienne i dlatego @ mi sie spóźnia? Poczekam do piątku.
Tymczasem uciakam, głowa mnie tak z nerwów boli, że zaraz mi chyba pęknie !

Paa :(
 
elisse fajnie, ze sie odezwalas;-) no faktycznie troche to moze dziwne ale moze zajal sie kariero i nie mial kiedy bedziesz musiala to wyasnic predzej czy pozniej.
Shira ile ci jeszcze do konca zostalo? sie wykonczysz tam. Mam nadzieje, ze do piatku @ sie nie zjawi
Cornelka az tak zle?

Nie lubie poniedzialku a dotego pogoda dzisiaj to mnie dobila myslalam ze zamarzne tak sie nagle ochlpodzilo. Ale przynajmniej jutro mam luzny dzien bo ide tylko na 2h fakultetow a pozniej do kina a ciekawi mnie ten film:-) A no i dzisiaj odrazu zaowocowalo moje lenistwo sprawdzian do poprawy:-p ale co sie odwlecze to nie ucieknie:-p
 
Elisse no nie od razu ale wiesz ze lepiej spytac niz pozniej mialoby sie okazac ze ma zone a im wczesniej tym lepiej
nie klocimy sie o dziecko ani o zareczyny nie nie wkurzyl mnie bo mnie olewa i sie zmienil kiedys okazywal mi milosc a teraz tylko slysze ze to jest nie potrzebne moze jemu nie ale mi tak i w ogole..eh szkoda slow i nie chce sie juz tym denerwowac w srode mamy porozmawiac zobaczymy co z tego wyjdzie

Anastazja dzis napisalam i zmusilam do spotkania w srode sie widzimy ale nie wiem jak to bedzie serce mi peka i teskni a rozum mowi abym odpuscila i sama nie wiem:(za slaba jestem..
a co do slub to pamietaj ze sny interpretuje sie odwrotnie:)

Shirra o kurcze jak to sie moglo stac moze zle Ci wydala?albo taka zla bylas ze gdzies wypadlo 40zl to duzo tymbardziej ze to jakiejs malpie musisz oddac i rozumiem Twoja zlosc tez sie bym wsciekla na sama siebie

Koli eh..nie wiem sama juz zobaczymy:( a u mnie goraco i juz mam tego doscy
 
Zgubiłam je. Nie ma opcji, ze może gdzieś mi sie zapodziały .. . No trudno, stało sie. Przeżyłam to bardzo, rozryczałam sie, bo nie dość, że nie mam swoich to jeszcze zgubiłam czyjeś. To był najdroższy, najgorzej bezsensu wypad do miasta i powiedziałam sobie, że już nigdy do miasta DLA NICH nie pójde. Niech sie gniewają na mnie, obrażają, złoszczą sie i nie wiem co jeszcze ale ja i tak nie pójde. Skończyło sie.
Poza tym wczoraj miały jeszcze do mnie pretensje, że kupiłam im paluszki bez soli, takie delikatesowe a one przecież takich paluszków nie lubią ! Kazały mi iść nawet je wymienić, ale ja po pierwsze nie miałam rachunku bo zgubiłam go razem z kasą, po drugie nie było paluszków z solą a po trzecie na pewno bym sie nie błaźniła wymieniając paczke paluszków za 2 zł !
Ahh mówie Wam dziewczyny jedna wielka tragedia ...

@ dalej nie ma i nie wiem co mam robić ... Z jednej strony chciałabym zrobić test ale z drugiej po co? Żeby zobaczyć jedną kreche jak zawsze i wydać na darmo 12 zł? No bezsensu ... Jeszcze to moje spóźnienie nie jest tragiczne. Powinnam w sumie dostać w piątek 30 dc, ale nie dostałam, więc liczyłam na niedziele na 32 dc - nie dostałam. Ostateczny termin był na wczoraj 33 dc. A dzisiaj 34 dc i @ nie ma. Bolą mnie piersi, mam dużo białego, lepkiego śluzu (sorry za dosadność) i nic poza tym. Może to przesilenie jesienne? Albo cos mi sie poprzestawiało? Koniecznie musze iść na cytologie.

Czekam na Was ! Dzisiaj mam luźny dzień. Dziewczyny z pokoju poszły na kurs a ja siedze w rejestracji. Mam w końcu kooompaaa ! Dzisiaj bo dzisiaj ale mam :)

Buźka ;**
 
Kolia ucz się ucz!! :-p Ja teraz zaczęłam powtórkęjęzyka angielskiego.
Anastazzja podobno to co się nam śni, jest tym co przeżywamy. Może się tego boisz ;-)
Cornellka na pewno w końcu sobie wszystko wyjaśnicie. Powodzenia. Ten chłopak ma teraz tydzień wolnego i wątpię by jechał gdzieś sam. Zobaczę jak to będzie.
Shiraa nieciekawie z tymi pieniędzmi. Jednak trochę kasy to jest. A one mimo przysługi jeszcze mają pretensje. Nieładnie z ich strony.
Jeśli do piątku sięnie pojawi, zrobiłabym test ciążowy. Spóźniał się kiedyś tyle? Jeśli nie masz regularnych, wtedy nic nie wiadomo. Po takim czasie test już powinien dać jakąś odpowiedź :tak: Fajnie by było zostać wirtualną ciocią :cool2:
A ja mam dzisiaj superrr dzień. Nie dość, że pada, zostałam opryskana rzez przejeżdżający samochód, buty mi przemokły, to jeszcze dzisiaj jest pożegnanie mojego szefa i dyrektora oschodzących na emkę. Stypa się szykuje niezła :cool: Chociaż obiad sobie zjem gratis.
 
Hej moje piekne!

Shirra ojj wspolczuje....wiem co to za bol, bo kiedys kilka razy pod rzad zgubilam swoja kase i to w krotkim czasie....bylo tego ponad 200 :| myslalam, ze sie pochlastam....z testem poczekaj jeszcze z tydzien :D jak ma @ przyjsc do przyjdzie napewno w tym czasie...a jak nie to wiadomo :) ja raz dostalam okres dopiero w 42! dc ale nie robilam wtedy testu hehe jakos nie widzialam potrzeby :)

cornelka nie wiem co ci powiedziec....byle do srody, wszystko sobie wyjasnicie i mam nadzieje, ze bedzie tak jak Ty bys chciala :)

Patrycja odezwij sie noooo ;P mloda zonko :)

elisse hehe a ja nie widze nic podejrzanego w tym, ze facet ma 34 lata i moglby nie meic zony....ja swojego poznalam jak mial 31 lat...moja kolezanka zaczela sie ze swoim obecnym mezem spotykac jak mial 33 lata. Zobacz twoj byly tez mial 30....wiec naprawde uwazasz, ze to niemozliwe? zreszta....nawet jesli ma to chyba tylko idiota by sie przyznal :D a tak na powaznie, to chyba prosto z mostu bym sie zapytala czy przypadkiem nie ma zony, bo nie chcialabym tracic czasu na cos takiego. Nic nie tracisz tym...a jak dla mnie lepiej od razu na poczatku jasno okreslic sytuacje niz dopiero po paru meisiacach np...wtedy jakby okazalo sie, ze ma zone to pretensje mozesz miec tylko do siebie przeciez...z tego co zauwazylam to faceci nie widza potrzeby, zeby o czyms mowic sami z siebie...tylko dopiero jak zostana zapytani :) oczywiscie jak napisalam wyzej, moze sie nie przyznac ale po pierwszej reakcji od razu widac jak ktos ma cos na sumieniu, bo zostal zaskoczony i nie mial szansy sie przygotowac na tego rodzaju sciemy :) no to tyle mojego zdanai w tej kwestii :D

w koncu troche czasu na bb :D weekend milo spedzilam u znajomych...w sobote ladnie posiedzielismy przy %..poszlam spac o 3.30...a po 6 Łucja sie obudzila...w sumie to dopiero dzisiaj ten weekend odespalam..w niedziele troche sie polozylam jak wrocilismy ale to i tak za malo...w poniedzialek znow po 6 pobudka...jeszcze Igor dostal goraczki i caly bozy dzien marudzil i jeczal...szlag mnie trafial :/ wczoraj o 20 poleglam i dzisiaj po 6 znow pobudka ale z czystym sumieniem moge powiedziec, ze co trzeba to odespalam :D
noo a tak poza tym pada deszcz...zmoklo mi pranie na balkonie...i zapewne bedzie tam wisialo dopoki nie wyschnie ;) wstalam rano, wysprzatalam chalupe i caly dzien mam teraz na labe :D ehhh i co tu robic? :D o mamo..przeciez M. ma dzisiaj imieniny! no ladnie....ale ze mnie zona :p kurde....to teraz mam zagadke, co ty wymyslic z tej okazji...
 
Kinga ja 2 miesiące temu dostałam okres w 41 dc ! I robiłam test niewiadomo po co ... Dobrze mówisz - poczekam sobie spokojnie. Jak ma przyjść to przyjdzie, nie bede sie podniecać. Tak myśle, że jeżeli do niedzieli go nie będzie to zrobie sobie test dopiero w poniedziałek, wtedy będzie 40 dc i git majonez :)) Ale powiem Wam szczerze, że jestem pewna, że to nie ciąża. Jakoś tak mi sie wydaje, jakoś tak czuje. 2 miesiące temu jak okres spóźniał mi sie prawie 10 dni też miałam nadzieje, że to dzidzia bo jakim cudem może sie tak spóźniać? I co sie okazało to nie była ani ciąża i nie wiadomo zresztą co ...
 
Shiraa skoro masz czasami taki opóźnienia, to bym jeszcze tydzień poczekała.
Kinga teraz jest taka pora, że wszyscy zaczną chorować. Dzisiaj imieniny a jutro dzień chłopaka ;-) niespodzianka musi być :tak:
Toś mnie zagięła z tym czekaniem. Myślałam po prostu, że na pierwszym czy drugim spotkaniu nie będę pytać, ale na 3 to już bankowo :sorry:
A mi dzisiaj jest strasznie przykro :-( dostałam wypowiedzenie. Chociaż się tego spodziewałam i tak jest mi smutno :no: Czemu mnie to wszystko musi spotykać :cool: Facet mnie zostawia jak jestem w ciąży, poronienie, zmiana mieszkania i jeszcze do tego strata pracy.... nic, tylko za przeproszeniem sobie palnąć w łeb. Chyba się dzisiaj upiję i jeszcze kupię sobie paczkę fajek na pocieszenie. Perspektywa pracy jest mała, skoro 500 osób będzie jej szukać.:-:)no::cool::crazy:
 
reklama
ja mam dzis juz lepszy humor przez 2 dni mialam takiego dola ze to szok nic mi nie wychodzilo i wszystko mn ie wkurzalo..dzis zdalam egzamin wiec luz oczywiscie sie nie uczylam bo mi sie nie chcialo:)(przelozony z czerwca bo profesor musial wyjechac)mimo ze dzis pada poszlam na targ i zaopatrzylam sie w dwie piekne bluzeczki :)ale nie wiele nam brakuje do szczescia:p

Shirra no to poczekaj z tym testem a tymi babami sie nie przejmuj i wiecej nie chodz im do sklepu wykrecaj sie albo polwiedz w prost nie

Kinga ale szalejesz ostatnio hehe:)

Elisse nie zalamuj sie szukaj nowej napewno szybko znajdziesz glowka do gory
 
Do góry