reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę mieć dziecko...

Elisse najgorsze co możesz teraz zrobić to sie załamać .. . Weź sie w garść i pomyśl, że tak musiało być! Coś sie musi skończyć, żeby to nowe mogło się zacząć :) Głowa do góry kochana wszystko będzie dobrze - zobaczysz !

Cornelka a jak tam z tym Twoim? Mam nadzieje, że wszystko się ułoży, musicie szczerze porozmawiać i dojść do jakiegoś porozumienia. Nie możecie zaprzepaścić tego wszystkiego no :(

Elisse ... Zawsze @ miałam regularne, nawet po odstawieniu hormonów. Fakt były wahania góra 2,3 dniowe, ale 2,3 dni to w sumie nie spóźnienie. Pierwszy raz organizm ześwirował mi właśnie 2 miesiące temu, kiedy to mój cykl wyniósł aż 41 dni. No nic, nie można sie podniecać, wkręcać sobie objawów tylko trzeba spokojnie poczekać :) (ale jak tu być spokojnym?! he he he he ;D) Nie no bede czekać a co mi tam :p

Patrycja pewnie zabiegana po ślubie i weselu, pewnie ma mase rzeczy na głowie dlatego sie nie odzywa. Nie ukrywam, że ciekawość mnie zżera jak poszło, czy było wszystko ok i w ogóle ...
Poza tym chyba 3 października jadą do Egiptu? Kurde jak sie nie odezwie do tej pory to chyba do Niej przyjade i skopie jej -wiadomo co- ;D

Anijka, Niunia co tam u Was?? Jak Wasze słoneczka najdroższe? :))

Mazia rośnie brzusio? Juz sie nie moge doczekać zdjęć ;P

Matosia czekamy na zdjęęciaaa !! ;)

Lovely, Paluska co sie nie odzywacie??

Agatakat kochana i co tam u Ciebie? Skusiłaś sie może na kolejny test albo bete?

Buźka moje ulubione ;**
 
reklama
Shirra nie wiem zobaczymy jutro co z tego bedzie narazie tylko smsy ale musimy ;porozmawiac i musze sprawdzic czy on cos w koncu zrozumial

Patrycja teraz pewnie odpoczywa ale moglaby napisac jak bylo
Matosi fotek to sie nigdy nie doczekamy:(
Mazia tez cicho siedzi i fotki nam nie chce dac:(
 
hej kochane.Przepraszam,ze nie pisałam ale czasu na prawde nie mam tyle spraw na głowie.OD dzisiaj jestem na l-4 ,miałam isc od czwartku ale wczoraj strasznie sie wywróciłam mam siniaka na całe udo!i chodzić nie umiem.Na szczescie nie upadłam na brzuch i upadłam na miękie bo na łózko.LEkarz powiedzial ze mam sie nie stresować bo na pewno wszystko jest git,i ze malenstwo ma tam amortyzacje.:-):-):-)

Chciałam Wam powiedzieć ,ze od czwartku nie bede miała internertu:cool::cool:nie wiem jak długo to potrwa ale ok miesiąca na pewno:cool:,bo konczy nam sie umowa z neostrady,i bedziemy zamawiać jakiś inny,co jakiś czas bede pisała do którejs sms,albo na nasze-klasie cos napisze.Jak bede u kolezanki.

Ogolnie czujemy się dobrze.Lecę jutro Was przeczytam i poodpisuje.Pa Kochane;-);-)
 
czesc dziewczyny!
robilam drugi test i tez wyszedl negatywny. kupilismy jeszcze jeden taki lepszy i go zrobie pod koniec tygodnia. ogolnie to caly czas zle sie czuje, w brzuchu tak jakso dziwnie :confused2::confused2: moj chlopak wyjezdza w sobote na tydzien jakos tak smutno mi bedzie , a najgorzej jak wtedy zrobi test.... przeniose sie chyba do rodzicow na ten tydzien jak go nie bedzie.

elisse nie zalamuj sie mala :tak: jest duzo powodow do radosci! a prace napewno znajdziesz, narazie mozesz sie sprobowac zalapac gdziekolwiek zeby chociaz cos tam porobic
shira ciekawe co tam Tobie wyjdzie w tym miesiacu ;-)
kinga jak tam Twoje dzieciaczki? lepiej czy goraczka nadal?

a mi sie zaczely wyklady w pon i dzisiaj tez mialam, ogolnie to masakra wczoraj na jednym mi glowa sama leciala do spania :-pmalo co a bym chrapala. a jutro i w czwartek do pracy blee :no:

sorki ale zle sie czulam ostatnio i nastroju do pisania tez nie mialam. buzka!
 
Coś ostatnio cisza tu jak nigdy :-( Jakoś żadna nie ma czasu. Ja akurat mam go dzisiaj aż zanadto. Wszystkie dziewczyny wróciły i nie mam nawet kompa, nie mam gdzie siedzieć, jestem taki przydupas za przeproszeniem :-( Teraz znalazłam sobie wolny komp i przynajmniej mam gdzie posiedzieć :tak: Miła Pani mi pozwoliła :tak:

Wczoraj zaczęłam plamić, w nocy @ sie rozkręciła. Myślałam, że umre rano. Od razu wzięłam nospe forte i ketanol. Pomogło na krótko, w pracy zrobiło mi sie tak słabo, prawie zemdlałam :-( Chciałam sie zwolnić, ale powiedzieli, żebym wykorzystała sobie wolny dzień, ale to bez sensu. Nie bede brała wolnego dnia skoro do godziny 10 byłam w pracy :eek: Na szczęście już mi troche przeszło i zaczęłam funkcjonować.

Dziewczyny odezwijcie sie ! :-(
 
hej laski :)

mazia ja na moje nieszczescie mam neta z ery :| ogolnie internetu z sieci komorkowej nie polecam..jakiejkolwiek :) ja sie przerzucam na netie :D nie ma to jak net z kabla :) myslisz, ze az tyle potrwa zalatwianie internetu gdzies indziej? ja to w sumie sie nie orientowalam ale wydawalo mi sie ze kilka dni i po sprawie.... mi sie 20.10 konczy umowa...ehh nie moge sie doczekac :)

agata zamiast wydawac kase na tyle testow to szybciej i duuuzo pewniej by bylo jakbys poprostu na bete poszla :) a u mnie to tylko jedno goraczkowalo...w zasadzie to dziwna sprawa..bo rano wstaje jest ok ma 36,6 a popoludniu 38-38,5 i nic poza tym...zadnego kataru, kaszlu czegokolwiek..kompletnie nic..nie wiem o co kaman ale do konca tyg siedzi w domu..oooo a Łucja smieje sie z ulicy sezamkowej :D uwielbiam take maluchy.... :)

elisse eeeee a ja myslalam ze dluzej chcesz czekac :D :p moze z praca nie bedzie tak zle w koncu poznan to duze miasto....

cornelka to dawaj znac po rozmowie, mam nadzieje ze wszystko ok bedzie.

kurcze..ale mnie glowa boli...a spac jak mi sie chce...masakra! wczoraj polozylam dzieci spac..zrobilam kolacje przy swiecach...odwalilam sie jak stroz w boze cialo :p satynowa sukienka (jedyna w ktora udalo mi sie wcisnac...mezulek zapewne byl zadowolony, bo moj biust bardzo byl wyeksponowany w niej :p ), loczki zrobilam, makijaz :D jak mu otworzylam drzwi to sprawdzil numer mieszkania czy dobrze trafil heheheheh ;D a od syna wczesniej jakie komplementy uslyszalam :) no fajnie...fajnie bylo :) ide corke polozyc spac i sama sie przekimac bo padne....
 
Mazia dobrze ze dzidzi nic nie jest a z internetem to cos dlugoo

Agatka moze czyms sie zatrulas albo to przez pogode czy jakas grypa albo idz na bete i bedziesz pewna

Shirra ja to zawsze na te dni jestem zaopatrzona w tabletki chociaz raz w pracy jak dosalam wzielam 2 i dalej bol okropny ale kolezanka dala mi cos jeszcze i przeszlo na szczescie
ja od jutra bede caly czas raczej:p

Kinga aj teraz jakies bakterie sie placza w przedszkolu pewnie tez dzieci choruja wiec cos zlapal oo kurde no to maz musial byc pod niezlym wrazeniem czesto mu takie kolacje robisz?ja to bym chyba codziennie robila gdybysmy mieszkali sami:p
a u nas no nie wiem niby twierdzi ze zrozumial swoj blad i w ogole ale zobaczymy na jak dlugo i w jakim stopniu..
 
elisse nie wolno się załamywać! walcz o swoje szczęście! :*

shirra ja też czasami miałam takie długie cykle i robiłam test a tu 1 krecha, więc nie dziwię Ci się, że nie chcesz znów testu robić... choć w tym cyklu @ przyszła jak nigdy - co do dnia :/

cornellka jesteście ze sobą tak długo, pewno nie jedną kłótnie mieliście albo ciche dni więc może uda się wam razem jakoś pogodzić!!

mazia89 ojj biedulko :( uważaj na siebie :) no i szkoda że nie będziesz miała neta :( może u kogoś uda Ci sie od czasu do czasu tu zajrzeć? :)

agatakat szkoda że negatywne wyszły :(

shirra echhhh szkoda że @ przyszła i że Cię tak boli :( współczuję :(

Kinga hehe fajnie pomyślałaś z tym sexy strojem ;) mąż na pewno zachwycony był :D

Cornellka nie oddawaj się! uwierz że się będzie starał! walczcie o Waszą miłość!!!

A ja ostatnio strasznie zalatana! jak nigdy :/ łatwiłam dokumenty związane z praktykami, byłam u dentysty, weterynarza, w banku musiałam coś załatwić, w domu mama ma urlop i porządki jesienne jej pomagam robić, mam sterte prasowania, na zakupy łażę, bo szukam kiecki na wesele i w dodatku zajęcia mi się dziś zaczęły! no istny sajgon po prostu! :/
 
Agatakat może po prostu przeziębiłaś się? Mnie ostatnio coś łapie :cool:
Shiraa czyli jednak przyszła @. Ja zawsze jak mam to zapas tabletek przy sobie. A teraz mam po poronieniu cały czas dziwny, bo tylko lekkie krwawienie. Może owulacji w tym miesiącu nie miałam? Nie wiem.
Kinga toś poszalała ;-) Mąż na pewno był uszczęśliwiony :-) Z tą temperaturą, może po prostu wirusa złapał. Podobno przy grypie na początku jest tylko wysoka temperatura.
Cornelka dobrze, że się wszystko ułożyło.
A pracy będę szukać jak na razie każdej, najważniejsze by mieć chociaż jakieś pieniądze. Poznań niby duże miasto, ale ofert jest bardzo mało. Jak pomyślę, że w mniejszych miastach jest jeszcze gorzej, to nie zazdroszczę.
 
reklama
cornelka hehe szczerze mowiac to w ogole nie robie takich kolacji...to chyba byl drugi raz odkad jestesmy ze soba :D

elisse ojjj moja glowa odczuwa to nadal ;) wez ty mnie nie strasz grypa :O bo jeszcze mlodego nie zaszczepilam przeciwko niej.... ale wiesz co, on na poczatku wrzesnia tez tak mial...kilka dni goraczki (dostawal nurofen i rutinacee) i mu przeszlo..i znow to samo. w poniedzialek idzie bankowo do przedszkola bo ma urodziny i bedzie swietowac z kolegami i kolezankami tam..torta zaniosa i bedzie git :D

a mi sie @ zbliza i ciagle bym tylko jadla :/ wszystko jak leci....masakra..tymbardziej, ze przeciez w domu siedze i do lodowki mam 2m ehhhh

kurde naprawde z tym internetem to nie taka prosta sprawa i tyle trzeba czekac???
 
Do góry