reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

a ja szukam fryzjera :(

jeszcze mi żaden nie podpasował, choć ten ostatni był najfajniejszy ale za drogi :(

pewnie wina leży po mojej stronie - bo to trzeba sie jakoś tam zaakceptować, a tu isę chce by cudo ze mnie zrobili :p

co do wyjazdów - jak widać ja mam problem by wyjechać do Wrocka odległego raptem o 400km - nie kusi mnie by poznawać zwyczaje tak mocno żadnego innego miejsca, ja mogę zwiedzać (choć w sumie zwiedzałam tylko PL- jest tak piękna że póki nie zobaczę czego się da w PL, to nie będę jeździć za granicę, chyba że w górach) ale wyjazd to dla mnie tragedia.
a otwartość na nowości - tak owszem, jak kto lubi, ale zdrowie to co innego, tu nie eksperymentuję, a zmiana (dość radykalna) sposobu leczenia, czy prowadzenia ciąży to już dla mnie eksperyment, bo czy na pewno tam wiedzą lepiej

ale u innych też nie widzę takiego entuzjazmu przy zmianach, nawet w naszej małej PL - ile emocji wzbudzały witaminki, usg, czy działanie farby na włosy i ciążę - czasami jedno miasto a 10 opinii lekarskich (już nie mówiąc o naszych odczuciach)
 
reklama
Co farbowania włosów w ciązy ....to moj fryzjer....odradzał....z racji że farby przenikaja ...i to sa raczej szkodliwe zwiazki dla rozwijającej się dzidzi.:tak::tak::-D:-D:-D
 
Kinga - niniejszym zostałas przegłosowana - nie wolno ci farbować włosów... póki co :no:...
zafarbujesz na święta :tak:
 
Maggusia dawaj foty:tak:

Kinga ale tylko podcinasz czy też farbujesz?

Mi tez przydałby sie fryzjer, ale mam tak geste włosy że nie mam pomysłu co z nimi zrobić, rozpuszczone odpadaja bo włażą mi wszędzie:wściekła/y:.
a wogóle to ostatnio wyłażą garściami:shocked2:, chociaz kupiłam sobie szampon przeciw wypadaniu włosów i widze lekka poprawę


Lolcia pokaze tylko zrobie focie:happy2:
Co do wypadania wlosow ja radze ci tak jak i moja fryzjerka co mnie scinala i moja mama ktora jest fryzjerka ale z racji ze jej tutaj nie ma musialam znalesc inna ktora zaopiekuje sie moimi wloskami radza szampony i odzywki z salonow profesjonalnych:tak:i rzeczywiscie zcasem lepiej zainwestowac w takie specyfiki bo duzo daja:-)

KingaP ja tez odradzam farbowania na poczatku poczekaj jeszcze troszke;-)
 
I tak pójdę :-D:-D Każę kłaść PASEMKA tak, żeby farba nie dotykała skóry głowy :tak:

Dziewczyny, ja całą poprzednią ciążę nie farbowałam włosów, bo wysłuchałam litanii mojej mamy, teściowej jak to niezdrowo. Czułam się niefajnie patrząc na swoje odbicie w lustrze. Nie chce powtórki z rozrywki, chcę czuć się atrakcyjnie :tak:
 
a
co do wyjazdów - jak widać ja mam problem by wyjechać do Wrocka odległego raptem o 400km - nie kusi mnie by poznawać zwyczaje tak mocno żadnego innego miejsca, ja mogę zwiedzać (choć w sumie zwiedzałam tylko PL- jest tak piękna że póki nie zobaczę czego się da w PL, to nie będę jeździć za granicę, chyba że w górach) ale wyjazd to dla mnie tragedia.
a otwartość na nowości - tak owszem, jak kto lubi, ale zdrowie to co innego, tu nie eksperymentuję, a zmiana (dość radykalna) sposobu leczenia, czy prowadzenia ciąży to już dla mnie eksperyment, bo czy na pewno tam wiedzą lepiej

ale u innych też nie widzę takiego entuzjazmu przy zmianach, nawet w naszej małej PL - ile emocji wzbudzały witaminki, usg, czy działanie farby na włosy i ciążę - czasami jedno miasto a 10 opinii lekarskich (już nie mówiąc o naszych odczuciach)
Alez Azik nikt nie mowi, ze Polska jest brzydka! Ja wraz z mezem zwiedzamy jak czesto sie da i on rowniez jest Nia zachwycony. Ale zwiedzamy tez inne kraje, bo mysle, ze sa tego warte i rownie piekne (kazdy na swoj sposob). :tak:
I zapewniam Cie, ze ze zdrowiem nie eksperymentuje! I zadnej zmiany w prowadzeniu ciazy nie doswiadczylam, bo cala ciaze bylam w Irlandii;-)
Moja kochana mama ma 64 lata i kobieta swoje widziala i przezyla. Byla u mnie druga polowe ciazy i pierwszy miesiac zycia Elli. Byla zachwycona i opieka w czasie i po ciazy! Fakt jest taki, ze mi jest po prostu latwiej bo moj maz jest "tutejszy" i mam, ze tak powiem, przetarte szlaki:-D:-D Pewnie dziewczynom, ktore zaczynaja od "zera" jest trudniej.
Nie chodzi o to, ze upieram sie, ze Irlandia jest "fajniejsza" moje doswiadczenia po prostu mowia same za siebie!:tak:
 
Kinga- najważniejsze jest Twoje samopoczucie ...abyś czuła się atrakcyjną kobietą...:tak::tak::tak::-D:-D:-D..jesli to ma poprawić Ci nastrój :tak::tak:
 
reklama
Do góry