reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

Osinko wlasnie te szampony i odzywki z salonow fryzjerskich czy sklepow sa bardzo dobre!:tak:Podciecie napewno je wzmocni masz racje.
Co do kg to wyprobuj chrom ale ten chito-chrom jest lepszy ja kiedys stosowalam i bardzo pomagal do tego biegalam ale nie wiem Osinko czy masz czas:sorry:
Ja ciagle probuje zrzucic 5kg jakos ostatnio sie poddalam ale 1kg mi juz ubyl:-p
jesli chodzi dziewczyny o tabletki skrzypowity sama chce teraz je zazywac ale po trzech miesiacach dopiero widac efekt wiec trzeba troche poczekac:-)
 
reklama
Donosze ze sie zebralam i za rada Emci szoruje piety tarka codziennie pod prysznicem (wczesniej nie zawsze mi sie chcialo). Po codziennym szorowaniu wcieram zwykly krem do stop i piety mam mieciutkie. Roznice da sie zauwazyc juz po kilku dniach, tyle ze trzeba byc systematycznym i naprawde robic to codziennie.

Co do odchudzania to nie wiem czy juz jest w PL ale tu w Stanach pojawil sie preparat o nazwie Alli. Jest to jedyny przebadany i zaoprobowany przez FDA (federalny urzad ds lekow) i dopuszczony do sprzedazy specyfik na odchudzanie. Trzeba go nieststy stosowac z dieta, powoduje o 50%szybsze chudniecie, tzn np jesli przy zwyklym odchudzaniu schudnie sie 10kg to z alli 15kg. Kupilabym sobie ale na razie karmie piersia i odchudzanie nie wskazane :(
 
Osinko Meridia jest polecana dla osob z duza nadwaga,o ile pamietam ze wskaznikiem BMI ponad 30 ( moge cos mylic) , zawiera pochodna amfetaminy i dziala zaburzajaco na osrodek odpowiedzialny za uczucie glodu. Kosztuje cos kolo 400zl
 
reklama
Osinko Alli kosztuje za 90 tabletek $59.Lyka sie je po kazdym posilku wiec starczaja prawdopodobnie na miesiac. Sama jestem zdziwiona ze nawet nie sa drogie ale to chyba taka polityka firmy bo jak cena bedzie w miare to przeciez wiecej osob kupi.
 
Do góry