reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

reklama
Maggusia dawaj foty:tak:

Kinga ale tylko podcinasz czy też farbujesz?

Mi tez przydałby sie fryzjer, ale mam tak geste włosy że nie mam pomysłu co z nimi zrobić, rozpuszczone odpadaja bo włażą mi wszędzie:wściekła/y:.
a wogóle to ostatnio wyłażą garściami:shocked2:, chociaz kupiłam sobie szampon przeciw wypadaniu włosów i widze lekka poprawę
 
chcę zrobić same pasemka, farba nie dotyka skóry głowy. Ja niedobrze wyglądam w moich naturalnych, chce się trochę rozjaśnić:tak:
 
a mi jakoś do fryzjera daleko, ale za to kupiłam sobie dziś kurtkę :-);poprzednią, kupioną w drodze do Kingi radośnie zgubiłam po 2 dniach noszenie :szok: - mam nadzieję,że z tą tak nie będzie ;-)

kupiliśmy też wannę - była wyprzedaż ekspozycji i chcieli połowę ceny - no to wzięliśmy :-D - to wszystko w ramach robienia czegoś przyjemnego dla siebie oczywiście (a konto przyszłych kąpieli z pianką ;-))
 
chcę zrobić same pasemka, farba nie dotyka skóry głowy. Ja niedobrze wyglądam w moich naturalnych, chce się trochę rozjaśnić:tak:

kinga ale farba przenika przez wlosy do organizmu. JA bym nie ryzykowala zwlaszcza teraz na samym poczatku ciazy. Po 3 miesiacu jest bezpieczniej, sama farbowalam 2 x bo nie dalam rady chodzic z odrostami.
 
reklama
Do góry